Dancing with the cars! :)

Podmenu

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w miejscu, w którym do Twojej dyspozycji jest kilkanaście budzących zachwyt supersamochodów: McLaren, Lamborghini, Ferrari, Porsche, Mustang, Mercedes-AMG, rajdowe Subaru Impreza i wiele innych. 🚗🚗🚗

Wsiadasz do jednego z nich, zapinasz pasy, mocno trzymasz kierownicę i dosłownie w trzy sekundy osiągasz prędkość 100 km/h… Słyszysz ten niesamowity dźwięk wydobywający się spod maski silnika? Czujesz tę wolność i spełnienie?

Wiosna i nadchodzące lato to idealny czas na to, by z całą mocą realizować marzenia, korzystać z życia, przeżywać radość i dzielić się nią z najbliższymi.

Zabierz więc ze sobą rodzinę, przyjaciół czy znajomych i wpadnij do nas na tor wyścigowy, by sprawdzić się w roli kierowcy supercar’ów pod czujnym okiem naszego instruktora!

Sprawdź naszą ofertę ➡ www.sklep.sjs.pl i już dziś umów się z nami na niezapomniane spotkanie za kierownicą sportowego samochodu!

Dziękujemy Z Production i Hulaj Space za fantastyczne emocje, które zostawili u nas na torze podczas nagrywania klipu ❤

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej