...

Firma eventowa

z adrenaliną we krwi

Eventy motoryzacyjne to wydarzenia, które dostarczają pozytywnych emocji, łączą ludzi, tworzą historię i na długo pozostają w pamięci uczestników.

To spektakularne efekty i mocne przeżycia, legendarne maszyny i opieka profesjonalnych instruktorów, którzy na każdym kroku zadbają o Twój nastrój i bezpieczeństwo. Organizujemy je od ponad 20 lat i mamy wielką satysfakcję z tego, że tak wielu klientów doświadczyło u nas nieprzeciętnych emocji, jakie daje jazda samochodami, które pod maską mają kilkaset koni mechanicznych! Nasza rozbudowana flota supercar’ów takich jak McLaren 570GT, Lamborghini Huracan, Ferrari 458 Italia, Porsche 911 Carrera czy AMG A45 sprawia, że nikt nie będzie się nudzić!

Na każdy z eventów patrzymy w bardzo indywidualny sposób i precyzyjnie tworzymy ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Przede wszystkim skupiamy uwagę na bezpieczeństwie i zapewnieniu uczestnikom wydarzenia wielu atrakcji, począwszy od odpowiedniego scenariusza imprezy, przez dobór wyjątkowych samochodów a skończywszy na spotkaniach z gwiazdami motorsportu jak Kajetan Kajetanowicz, Maciej Wisławski czy Wojciech Chuchała, którzy są naszymi wieloletnimi instruktorami i jak nikt potrafią wykreować świetną atmosferę!

Dlaczego warto inwestować w eventy motoryzacyjne?

Eventy motoryzacyjne to przede wszystkim doskonała forma wzmacniania więzi między pracownikami, a także budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi. Wymiana doświadczeń i kontaktów, nowe inspiracje, naturalna interakcja, dzielenie się wiedzą i emocjami – to wszystko (i jeszcze więcej!) czeka na Ciebie podczas eventów motoryzacyjnych z supersamochodami takimi jak McLaren, Lamborghini, Ferrari, AMG czy Porsche. To Ty wybierasz, w jakiej formie chcesz zorganizować imprezę a my przedstawiamy Ci ofertę i dbamy o całą resztę. Nasza wyobraźnia w tym zakresie jest niezwykle bogata, bo oparta na ponad 20-letnim doświadczeniu. The sky is the limit!

Oprócz imprez motoryzacyjnych na prawdziwych torach wyścigowych możemy zorganizować również eventy, podczas których sportowe samochody będą przemierzały długie odcinki publicznych dróg. Emotion Tour to połączenie motoryzacji z podróżą na najwyższym poziomie!

Instruktorzy

Kadra instruktorska to największa – obok doświadczenia i własnej floty samochodów sportowych – siła SJS Driving Experience. W naszym zespole od lat są czołowi reprezentanci motorsportu jak Kajetan Kajetanowicz, Maciej Wisławski czy Wojtek Chuchała. Pracujemy wyłącznie z pieczołowicie dobranymi, certyfikowanymi instruktorami, którzy o motoryzacji wiedzą prawie wszystko!

Tor Kielce

Wykień 94, Ćmińsk, Polska

Tor Poznań

Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo, Polska

Tor Silesia Ring

Lotnicza 5-7, Kamień Śląski, Polska

Motopark Toruń

Łukasiewicza 66, Toruń, Polska

Motopark Ułęź

08-503 Nowodwór, Polska

Autodrom Pomorze

Żuławska 5, Pszczółki, Polska

Motopark Kraków

Rzepakowa 4r, Kraków, Polska

Tor Krzywa

59-706 Osła, Polska

Autodrom Jastrząb

Autodrom Jastrząb, Czerwienica 25, 26-502 Jastrząb, Polska

Tor Łódź

95-010 Kiełmina, Polska

Tor Słomczyn

Tor słomczyn 66, 05-600 Słomczyn, Polska

Tory

Głównym obiektem i zarazem jednym z najlepszych w Polsce, na którym działamy od ponad dwudziestu lat jest Tor Kielce. Nasze zaplecze pozwala również na częste realizacje eventów motoryzacyjnych również na innych torach w Polsce i Europie. Sprawdź, gdzie możemy się spotkać!

Zobacz tory

Realizacje

Eventy motoryzacyjne, szkolenia sportowe, treningi dla właścicieli różnych marek samochodów, off road, emotion tour – to tylko niektóre z naszych propozycji, które niosą za sobą szereg nieprzeciętnych emocji. Sprawdź, jak wyglądają nasze realizacje!

Sprawdź, co robimy