Partnerzy Driving Experience

Partnerzy

Pirelli

Marka Pirelli już od przeszło 110 lat jest ikoną technologii i doskonałości. Jest synonimem najwyższej jakości oraz efektywności, a przy tym swoją dominującą pozycję utrzymuje jako największy dostawca opon w klasie Ultra High Performance do samochodów sportowych oraz luksusowych.

Obecność Pirelli w motorsporcie rozpoczęła się w 1907 roku. Już wtedy firma wierzyła, że doświadczenie zdobyte na tej arenie jest korzystne dla jej działalności badawczo-rozwojowej.

Jednym z ówczesnych przykładów pełnego zaangażowania w motorsport jest rola wyłącznego dostawcy opon do królowej motorsportu – Formuły 1.

Na polskim rynku Pirelli od lat wspiera między innymi naszego wieloletniego instruktora – Kajetana Kajetanowicza, który już trzykrotnie zdobył tytuł Rajdowego Mistrza Europy.

Cieszymy się, że Pirelli swoim doświadczeniem wspiera również Driving Experience, które dysponuje największą w Polsce  tak zróżnicowaną flotą super sportowych samochodów.

www.pirelli.com

AZTORIN

Zegarki Aztorin posiadają jedne z najwyższych charakterystyk technicznych w swojej klasie. We wszystkich modelach zastosowano wzmocnione wobec standardowego szkła mineralnego, szkło szafirowe. Koperty i bransolety wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, a w przypadku elementów złoconych, w produkcji zegarków stosuje się, czyli pokrywanie jonowe. Jest to nowoczesna metoda pokrywania stali kolorem, zapewniająca większą odporność na ścieranie. W tej metodzie nie stosuje się niklu powodującego uczulenia.

Montowane w zegarkach Aztorin mechanizmy kwarcowe to uznane na rynku japońskie Miyota i Time Module. Paski wykonane są wyłącznie z naturalnych skór (cielęcych i bydlęcych), a w sportowych modelach z kauczuku. Detale zegarków, jak koronki, spinki pasków czy zapięcia bransolet sygnowane są znakiem marki grotem w kształcie litery A. Wodoszczelność w zależności od modelu wynosi 30, 50 lub 100 m. Zegarki Aztorin mają 2-letnią gwarancję.”

www.apart.pl

Sony

Sony oferuje zintegrowany świat rozrywki łączący elektronikę użytkową, rozwiązania mobilne, muzyki, filmy, gry i Sony Entertainment Network, zajmując pozycję jednej z wiodących marek konsumenckich na świecie.

Sony jest producentem innowacyjnego sprzętu audio-wideo, przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (wym. alfa), Xperia™ Tablet i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego HD3D.

www.sony.pl

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej