Partnerzy Driving Experience

Partnerzy

Dunlop

Już od pierwszego wyprodukowanego egzemplarza firma Dunlop pozostaje liderem technologii produkcji opon, a w międzyczasie stała się także jedną z największych i najbardziej renomowanych marek opon na świecie.

Wszystko rozpoczęło się w Belfaście w Irlandii Północnej w roku 1888, gdy John Boyd Dunlop wynalazł oponę pneumatyczną. Obecnie, po 125 latach, produkty Dunlop są wciąż przełomowe, a podróż marki, która zaczęła się na europejskich torach wyścigowych, przywiodła ją do zaawansowanych laboratoriów w USA, pracujących nad nowymi rozwiązaniami związanymi z produkcją opon.

Firma Dunlop w bliskiej współpracy z czołowymi producentami samochodów tworzy opony przeznaczone specjalnie dla ich nowych modeli, dzięki czemu – łącząc atrybuty wydajności opon i pojazdów – uzyskuje optymalne osiągi. Są one niezmiernie ważne także dla Driving Experience. Tylko dzięki najlepszym oponom nasi klienci mogą cieszyć się najwyższymi przeciążeniami oraz dynamiką jazdy po torze wyścigowym za kierownicą Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes-AMG czy wielu innych.

Naszą pasją jest wydajność, a misją – pomóc Ci czuć się pewnie podczas jazdy.

www.dunlop.eu

AZTORIN

Zegarki Aztorin posiadają jedne z najwyższych charakterystyk technicznych w swojej klasie. We wszystkich modelach zastosowano wzmocnione wobec standardowego szkła mineralnego, szkło szafirowe. Koperty i bransolety wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, a w przypadku elementów złoconych, w produkcji zegarków stosuje się, czyli pokrywanie jonowe. Jest to nowoczesna metoda pokrywania stali kolorem, zapewniająca większą odporność na ścieranie. W tej metodzie nie stosuje się niklu powodującego uczulenia.

Montowane w zegarkach Aztorin mechanizmy kwarcowe to uznane na rynku japońskie Miyota i Time Module. Paski wykonane są wyłącznie z naturalnych skór (cielęcych i bydlęcych), a w sportowych modelach z kauczuku. Detale zegarków, jak koronki, spinki pasków czy zapięcia bransolet sygnowane są znakiem marki grotem w kształcie litery A. Wodoszczelność w zależności od modelu wynosi 30, 50 lub 100 m. Zegarki Aztorin mają 2-letnią gwarancję.”

www.apart.pl

Sony

Sony oferuje zintegrowany świat rozrywki łączący elektronikę użytkową, rozwiązania mobilne, muzyki, filmy, gry i Sony Entertainment Network, zajmując pozycję jednej z wiodących marek konsumenckich na świecie.

Sony jest producentem innowacyjnego sprzętu audio-wideo, przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (wym. alfa), Xperia™ Tablet i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego HD3D.

www.sony.pl

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej