...

Pirelli

www.pirelli.com

Pirelli od lat jest strategicznym Partnerem SJS Driving Experience.
Ta włoska marka już od 150 lat jest ikoną technologii i doskonałości – to jeden z najstarszych na świecie producentów opon. Jest synonimem najwyższej jakości oraz efektywności, a przy tym swoją dominującą pozycję utrzymuje jako największy dostawca opon w klasie Ultra High Performance do samochodów sportowych oraz luksusowych.

Obecność Pirelli w motorsporcie rozpoczęła się w 1907 roku. Już wtedy firma wierzyła, że doświadczenie zdobyte na tej arenie jest korzystne dla jej działalności badawczo-rozwojowej.
Jednym z przykładów pełnego zaangażowania w motorsport jest rola wyłącznego dostawcy opon do królowej motorsportu – Formuły 1.
Na polskim rynku Pirelli od lat wspiera między innymi naszego wieloletniego instruktora a zarazem wybitnego kierowcę rajdowego – Kajetana Kajetanowicza, który ma na swoim koncie tytuły prestiżowe tytuły wicemistrza świata i mistrza Europy.
Firma jest szeroko znana na świecie także za sprawą kalendarza. Wydawnictwo ukazujące się pod patronatem marki od 1964 r. (z przerwami), na stałe wpisało się w kanony fotografii.

Eventivo

www.eventivo.pl

Eventivo to nasze wieloletnie wsparcie agencyjne. Profesjonalna organizacja konferencji i szkoleń, eventów integracyjnych oraz wyjazdów zagranicznych typu incentive to główne pole działania agencji.

Eventivo wspomaga nas w rezerwacji dodatkowych usług do eventów, wyborze hoteli, transporcie, cateringu, współtworzy również alternatywne atrakcje dla grupy.
Niezależnie od tego czy nasi klienci planują organizację integracji zespołowej w Bieszczadach, motywacyjny wyjazd do Australii, bankiet jubileuszowy czy konferencję sprzedażową – Eventivo zawsze chętnie podejmuje wyzwanie!

Agencja reklamowa OMNIPRO od lat zapewnia nam kompleksową obsługę z zakresu marketingu i PR’u.

Zespół z powodzeniem realizuje zadania z zakresu strategii i kreacji, projektowania graficznego, kampanii reklamowych online i offline, eventów, obsługi social mediów, relacji z mediami, copywritingu. Jeśli myślisz o rozwoju swojego biznesu w sieci, potrzebujesz doradztwa marketingowego i zaufanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem to to jest zdecydowanie najlepszy adres!