Wylicytuj słynny na cały świat kalendarz Pirelli!!!

Podmenu

Wylicytuj słynny na cały świat kalendarz Pirelli!!!

Wylicytuj słynny na cały świat, niedostępny w powszechnej sprzedaży, kalendarz Pirelli 2020 i wesprzyj szczytną akcję!

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Wacława Kosteckiego, współzałożyciela obchodzącej w tym roku swoje 20-lecie Szkoły Jazdy Subaru.

W 2017 roku Wacław Kostecki uległ tragicznemu w skutkach wypadkowi lotniczemu, z którego konsekwencjami zmaga się do dziś, lecz wszyscy gorąco wierzymy, że nasz kolega wróci do pełni sił❤

Niegdyś Wacek Kostecki był człowiekiem pełnym pomysłów, rozpierała go energia, żył na pełnych obrotach, uwielbiali go kursanci i współpracownicy, bo miał charyzmę i osobowość, a nade wszystko – wielkie serce. Dziś sam potrzebuje naszej pomocy.

Pirelli The Cal™ to najsłynniejszy kalendarz, symbol rewolucji kulturowej i legendarny przedmiot pożądania fanów fotografii na całym świecie.

Jak wszystkie Kalendarze Pirelli, tak i ten nie jest dostępny w sprzedaży.

Egzemplarz o numerze 1 tradycyjnie wręczany jest brytyjskiej królowej.

Kilkanaście tysięcy egzemplarzy otrzymują wybrane osobistości świata kultury, sztuki, polityki, biznesu i sportu oraz najważniejsi partnerzy firmy Pirelli, w tym Driving Experience.

Do Polski w tym roku trafiło niespełna 100 sztuk, a jeden z egzemplarzy ma szansę szczęśliwie stać się własnością dobroczyńcy, który wesprze akcję na rzecz Wacława Kosteckiego.

***

Tegoroczna edycja Kalendarza Pirelli została stworzona przez Paolo Roversiego, który – czerpiąc inspirację z ponadczasowego dramatu Szekspira – nazwał go „W poszukiwaniu Julii”.

Sesja zdjęciowa odbyła się w maju, a Kalendarz Pirelli na 2020 rok jest pierwszym dziełem włoskiego fotografa, który na scenografię wybrał Weronę – miasto nierozerwalnie związane z losem młodej kobiety, ale także Paryż, w którym Roversi mieszka od czterdziestu lat.

Jako wieloletni miłośnik opery, Roversi chciał stworzyć obiekt o unikalnym projekcie graficznym, głęboko inspirowanym libretto operowym.

Kalendarz 2020 obejmuje 132 strony, z miesięcznym kalendarzem na okładce, wraz z sekcjami Romea i Julii Szekspira oraz 58 zdjęciami w kolorze oraz czerni i bieli, przedstawiających bohaterów opowieści i samą Weronę.

Więcej informacji o najnowszej edycji kalendarza Pirelli 2020 oraz historię ponad 50 lat The Cal ™ znajdą Państwo na stronie: www.pirellicalendar.com

Zapraszamy do licytacji!

LICYTUJ: https://allegro.pl/oferta/wylicytuj-kalendarz-pirelli-2020-9523520348

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej