...

26 października mieliśmy okazję przeżyć wspaniały dzień na Torze Kielce z udziałem najsłynniejszych gwiazd motorsportu! To było dla nas i naszego klienta prawdziwe święto.

Byli z nami: Krzysztof Hołowczyc, Maciej Wisławski oraz Wojciech Chuchała! Event, jaki zorganizowaliśmy dla Agencji InDreams to emocjonująca mieszanka tego, co najlepsze. Oprócz części szkoleniowej nasi goście wzięli udział w takich atrakcjach jak próba driftu, drag race, co-drive z mistrzami, drift taxi oraz lead & follow na malowniczej pętli leśnej Toru Kielce.

Jazda naszymi supercar’ami wywoływała ciarki u entuzjastów takiej rozrywki i nie tylko. 😉 Salwy radości, moc pozytywnych wrażeń, ekscytujące przeżycia, spotkanie z wybitnymi sportowcami – to zaledwie mały wycinek tego, co działo się na torze! Nie sposób o tym opowiadać, to trzeba przeżyć na własnej skórze. 😉 Dlatego jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy event, chcesz zaskoczyć swoich pracowników, klientów czy partnerów, umów się z nami na podobną realizację! Satysfakcja gwarantowana!
biuro@sjs.pl

Zobaczcie fotorelację z tej znakomitej imprezy!