Kajetan Kajetanowicz wygrywa Rajd Portugalii!

Podmenu
Kajetan Kajetanowicz wygrywa Rajd Portugalii!
24 maja 2021
Z ogromną radością i dumą dzielimy się z Państwem informacją, iż Polacy w składzie: Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak wygrali kultowy Rajd Portugalii w kategorii WRC 3!!! To wielki sukces naszych reprezentantów! GRATULUJEMY i dziękujemy za moc wrażeń! 🙂
 
 
Zwycięstwo w debiucie smakuje podwójnie! Mieliśmy bardzo dobre tempo od samego początku i szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tego. Podchodziłem do tego rajdu z wielką pokorą, a jednak wygrywaliśmy odcinki specjalne i cisnęliśmy do samego końca. Dziękuję mojemu zespołowi LOTOS Rally Team, który spisał się fantastycznie, dla nich ten rajd także był wielkim wyzwaniem. Dziękuję oczywiście moim partnerom, bo dzięki nim mogliśmy tutaj być i wygrać ten legendarny rajd. Nie mogę również zapomnieć o wsparciu naszych kibiców, przyjaciół i rodzin, którym mam nadzieję, sprawiliśmy wielką radość! Za tydzień będziemy już na Sardynii, bo jak przystało na Mistrzostwa Świata, tempo jest zawrotne pod każdym względem – podsumował rajd Kajto.
 
 
Rajd Portugalii to jedna z najtrudniejszych i najdłuższych rund Rajdowych Mistrzostw Świata.
 
Kajetanowicz i Szczepaniak ukończyli większość odcinków specjalnych na podium, aż siedem z nich wygrywając! To ich czwarta wspólna wygrana w WRC, a wywalczone punkty pozwoliły im na awans na pozycję wiceliderów w klasyfikacji generalnej.
 
 
Teraz czas na Sardynię!:)
Trzymamy kciuki za naszego mistrza.
 
 
SJS Driving Experience wspiera wszystkie starty Kajetana Kajetanowicza.
 
 
 
 
 
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej