Kajetan Kajetanowicz WICEMISTRZEM ŚWIATA!

Podmenu
Kajetan Kajetanowicz WICEMISTRZEM ŚWIATA!
22 listopada 2021

Polacy dopięli swego! Po fenomenalnym sezonie i emocjonującym finale Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak stanęli na podium Rajdowych Mistrzostw Świata 2021!

Załoga LOTOS Rally Team w rewelacyjnym stylu zaliczyła najlepszy sezon w historii, wielokrotnie wygrywając z najszybszymi załogami świata i udowadniając, że są jednymi z najlepszych. Walka o triumf trwała do końca ostatniego odcinka specjalnego i mimo świetnego tempa Kajetanowicz ostatecznie cieszy się z tytułu wicemistrza świata. Polacy sięgnęli po trzecie z rzędu podium w sezonie, co również jest unikatowym osiągnięciem. Cała Polska świętuje ten sukces! 🙂 🙂 🙂 

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak mają za sobą wyjątkowy sezon. Polacy pokazali nie tylko doskonałe tempo, ale także wielką skuteczność. Na siedem startów sześciokrotnie stawali na podium, zajmując drugie miejsca w Estonii, Hiszpanii i trzecie w zakończonym właśnie Rajdzie Monza, a wygrywając w Portugalii, na Sardynii i w Grecji. Po drugim miejscu w sezonie 2019 (kategoria WRC 2) i trzecim w ubiegłym roku (kategoria WRC 3), duet LOTOS Rally Team sięga po kolejne podium. Kajetanowicz ukończył zmagania jako wicemistrz świata, Szczepaniak (z racji zmiany pilota u głównego konkurenta, Yohana Rossela) – z tytułem mistrzowskim. Sukces ten nie byłby możliwy, gdyby nie ogromne wsparcie strategicznego partnera, Grupy LOTOS, a także Delphi Technologies, Pirelli, SJS Driving Experience oraz Grupa Sikora.

Tegoroczne Rajdowe Mistrzostwa Świata dobiegają właśnie końca. To nasz najlepszy sezon, od kiedy ścigamy się wśród najszybszych rajdowych załóg na świecie. Trzy wygrane rajdy, łącznie sześć podiów w siedmiu startach dało wicemistrzostwo świata! Choć do głównego celu zabrakło tak niewiele, mogę wracać do Polski z podniesionym czołem. Chciałbym podziękować mojemu zespołowi LOTOS Rally Team, który pokazał, że nawet w najtrudniejszych chwilach potrafi się zmotywować i zademonstrować ogromne serce do walki. Dziękuję naszym kibicom, których doping zawsze ma dla mnie wielką wartość. Dziękuję naszym partnerom, bez których walka o tytuł nie byłaby w ogóle możliwa. Jak zawsze, osobne podziękowania kieruję w stronę swojej rodziny, która najlepiej wie, jak wiele wysiłku kosztowała mnie ta gra – kocham Was i pamiętajcie, że jesteście dla mnie najważniejsi! – komentował zawodnik LOTOS Rally Team, Kajetan Kajetanowicz. 

To dla nas prawdziwy zaszczyt i czysta przyjemność kibicować zawodnikowi tak wielkiej klasy!🤩

KAJTO i Maćku – jesteśmy z Was mega dumni! Dziękujemy za to, że zawsze walczycie do samego końca, dostarczając nam, Waszym kibicom, nie lada emocji❤
Podziw i ogromny szacunek za CAŁOKSZTAŁT‼‼‼

Droga Kajetanowicza i Szczepaniaka do kolejnego podium w Rajdowych Mistrzostwach Świata: 

Rajd Chorwacji (22-25.04) – 1. miejsce

Rajd Portugalii (20-23.05) – 1. miejsce

Rajd Sardynii (3-6.06) – 8. miejsce

Rajd Estonii (15-18.07) – 2. miejsce

Rajd Akropolu (9-12.09) – 1. miejsce

Rajd Katalonii (14-17.10) – 2. miejsce

Rajd Monza (18-21.11) – 3. miejsce

 • 038
 • 053
 • 049
 • 048
 • 042
 • 044
 • 033
 • 034
  tagi:
  Prezenty

  Prezenty motoryzacyjne

  Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

  Prezenty Driving Experience

  Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

  Zobacz więcej