Fleet Auto Premium

Podmenu

Fleet Auto Premium

Subiektywny test samochodów klasy Premium, jaki mieliśmy okazję realizować na zlecenie Magazynu Fleet, okazała się być wielkim sukcesem. Po raz kolejny wyznaczamy na rynku standard, tym razem w organizacji imprez i testów motoryzacyjnych.

Uczestnicy Fleet Auto Premium mieli okazję sprawdzenia samochodów różnych marek w bezpośrednim porównaniu. Na czterech dynamicznych modułach oceniane były

Wacław Kostecki, Prezes SJS S.A.: „Już sama idea Fleet Auto Premium wydała nam się bardzo ciekawym pomysłem. Tym bardziej miło nam przyjąć zaproszenie i podjąć się realizacji na torze. Z wielką przyjemnością przystąpiliśmy do przygotowań imprezy, która jest absolutną nowością na Polskim rynku. Zapewnione przez importerów samochody staraliśmy się podzielić w taki sposób, aby w jak najlepszy sposób możliwe było ich porównanie w różnych warunkach. Warunkach, w których potencjalnie będą one najczęściej eksploatowane. Stąd w testach uwzględniliśmy np. jazdy dużymi SUV’ami po dużej pętli Toru „Kielce” imitującej w bezpiecznych warunkach drogi krajowe. Nie bez powodu odpowiednio dobraliśmy także grupę i trasę dla prestiżowych sedanów. Widowiskowo wyglądająca próba terenowa stanowiła ciekawe urozmaicenie w testach, nie wspominając już o testowej trasie dla mniejszych samochodów klasy premium wytyczonej na pętli kartingowe.”

Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (17) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (16) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (15) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (13) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (12) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (11) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (10) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (9) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (8) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (7) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (6) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (5) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (4) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (3) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (2) Fleet-Auto-Premium-Event-motoryzacyjny (1)

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej