BMW M2

Podmenu

BMW M2

Zaliczasz się do grona miłośników niemieckiej motoryzacji, a marka BMW jest jedną z Twoich ulubionych? Jeśli tak to mamy dla Ciebie informację, która z pewnością wywoła na Twojej twarzy uśmiech! Do floty samochodów Driving Experience dołączyło właśnie BMW M2, które zdaniem inżynierów bawarskiej marki bezsprzecznie podbije serca automaniaków pamiętających modele M3 E30 oraz 2002 Turbo!

Pod maską najnowszego dziecka BMW, które znalazło się w nasze flocie kryje się 3-litrowy, 370-konny silnik o momencie obrotowym wynoszącym 465 Nm, dzięki któremu M2 rozpędza się do setki w zaledwie 4,5 sekundy. Potężny silnik w zestawieniu z klasycznym dla BMW tylnym napędem powoduje, że M2 na torze zamienia się w prawdziwą bestię, która z każdym pokonanym okrążeniem dostarcza kierowcy coraz mocniejszych wrażeń. Sportowy mechanizm różnicowy, idealne rozłożenie masy oraz 7-biegowa, automatyczna skrzynia biegów to kolejne istotne atuty BMW M2, które doceni każdy wytrawny kierowca i odnajdzie w M2 punkty wspólne z wspomnianymi kultowymi modelami niemieckiej marki.

Powyższy opis uwypukla jedyne najważniejsze zalety BMW, a po więcej zapraszamy na tor w Kielcach, gdzie Driving Experience organizuje jazdy M2.

Konfiguracja napędu:

Silnik umieszczony z przodu, napęd na tylną oś

Pojemność silnika:

3.0 L

Skrzynia biegów:

7-biegowa, automatyczna

Moc maksymalna:

370 KM

Moment obrotowy:

465 Nm

Przyspieszenie:

4,5 sek.

Prędkość maks.:

250 km/h

Opony:

b. d.

  • BMW M2 - 01
  • BMW M2 - 02
  • BMW M2 - 03
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej