SJS Warszawa

Podmenu
24 października 2019

SJS Warszawa to obiekt, który w październiku 2019 roku został włączony do bazy oddziałów Grupy SJS. Ośrodek zlokalizowany w granicach stołecznej dzielnicy Bemowo mieści się na wciąż działającym lotnisku Warszawa-Babice, które realizuje loty cywilne, sportowe, a także wykorzystywany jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Parametry SJS Warszawa

Warszawski oddział SJS dysponuje bardzo dużą powierzchnią. Między innymi dzięki temu na jego nawierzchni zostały zastosowane rozwiązania wymiernie przekładające się na realne odwzorowanie warunków panujących na drogach. Oznakowanie poziome, wirtualne zielone pobocza i mechaniczne nawadnianie płyt to najważniejsze z wielu udogodnień wpływających na specyfikę prowadzonych szkoleń, a tym samym możliwości w zakresie różnorodności ćwiczeń. 

Parametry ośrodka:

 • duża płyta poślizgowa: 14 x 120 m
 • mała płyta poślizgowa: 7 x 60 m
 • krąg poślizgowy: 60 m średnicy
 • plac manewrowy: 80 x 400 m
 • wzniesienie: 10° nachylenia
 • nawadnianie: mechaniczne

Przeznaczenie ośrodka SJS Warszawa

Możliwości wykorzystania ośrodka na warszawskim Bemowie są bardzo szerokie, a ściślej jest na nim organizowany pełen zakres szkoleń i eventów motoryzacyjnych, tak dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz flot, a ponadto właścicieli samochodów marki Subaru. Prócz wspomnianych wyżej na SJS Warszawa-Bemowo odbywają się jazdy za kierownicą samochodów Ferrari Italia, Ford Mustang GT, Lamborghini Huracan, Tesla model 3, Ford Focus RS, Nissan GTR oraz wieloma innymi samochodami sportowymi.

Zajęcia organizowane na obiekcie to m.in.:

 • szkolenia z bezpiecznej jazdy,
 • szkolenia z eco-driving’u,
 • szkolenia z jazdy defensywnej,
 • szkolenia z przepisów ruchu drogowego,
 • szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.  

 

Lokalizacja SJS Warszawa

Obiekt SJS Warszawa zlokalizowany jest w obrębie stołecznej dzielnicy Bemowo w granicach lotniska Warszawa-Babice. Jego atutem jest bliskość centrum Warszawy, a także trasy ekspresowej S8 co znacząco ułatwia dojazd do ośrodka nie tylko kierowcom z Warszawy, ale całego województwa oraz odleglejszych zakątków kraju.

Organizacja imprez na SJS Warszawa

Warszawki obiekt ze względu na doskonałą infrastrukturę, świetną lokalizację, a także powierzchnię liczącą aż 50000 m² jest wręcz stworzony do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, czego najlepszym dowodem są dotychczasowe eventy, które odbyły się na warszawskim Bemowie. Korzystając z naszych dotychczasowych doświadczeń oraz kreatywności jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania Klientów w zakresie imprez o charakterze integracyjnym, imprez firmowych dla pracowników oraz współpracowników, a także innego rodzaju eventów motoryzacyjnych

Kontakt z nami

Chcesz zorganizować event na obiekcie SJS Warszawa – Zapraszamy do kontaktu.

 • SJS Warszawa 01
 • SJS Warszawa 02
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej