...

Rajdowy Ustroń to punkt obowiązkowy nadchodzącego długiego weekendu (12-13 sierpnia)! To także niepowtarzalna okazja, by spotkać się z Kajetanem Kajetanowiczem, tegorocznym zwycięzcą Rajdu Safari oraz wiceliderem Rajdowych Mistrzostw Świata w kategorii WRC 2! Jeśli postanowicie zawitać do Ustronia, będziecie mogli również obejrzeć sportowe samochody z naszej floty (McLaren, Mustang) i spotkać się z naszymi instruktorami, którzy opowiedzą Wam wiele ciekawostek dotyczących supercar’ów oraz przybliżą tajniki bezpiecznej jazdy.

McLaren 570GT

Siłą Rajdowego Ustronia są ludzie oraz moc atrakcji, które zarażają motorsportowym bakcylem coraz większe grono ludzi!

Rajdowy Ustroń to dla mnie osobiście prawdziwe święto. Uwielbiam, kiedy moje rodzinne miasto na dwa dni jest rajdową bazą nie tylko dla mnie i mojego zespołu, ale też dla każdego rajdowego kibica. Zapraszam Was tutaj, bo wiecie, że z nami nie da się nudzić. Będą szybkie samochody, atrakcje dla małych i dużych, a przede wszystkim świetna atmosfera. Widzimy się w Ustroniu! – zaprasza Kajto.

Kajetan Kajetanowicz podczas Rajdowego Ustronia

Do Ustronia zjadą się między innymi znane załogi rajdowe, startujące w 4. Rajdowym Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza. W piątkowy wieczór kibice będą mogli podziwiać prezentację załóg oraz prolog. W sobotę rozpocznie się walka o zwycięstwo na krótkim, choć zawsze wymagającym ustrońskim odcinku specjalnym. 

Zapraszamy!