Zapraszamy na II rundę Pucharu Zimy!

Podmenu

Zapraszamy na II rundę Pucharu Zimy!

Już 6 lutego (sobota) 2021r. po raz kolejny widzimy się na Torze Kielce, by wspólnie odmrażać motoryzacyjne emocje!!! Koniecznie wpiszcie ten termin do kalendarza, bo czeka nas pasjonująca impreza!

Zapraszamy na drugi z trzech etapów PUCHARU ZIMY!!! W naszej imprezie może wziąć udział każdy kierowca, bez względu na wiek, umiejętności czy rodzaj samochodu, dlatego nie wahajcie się i dołączcie do nas już dziś!

Podczas styczniowych zmagań przyjechało do nas wielu fanów dobrej jazdy i mocnych wrażeń (https://drivingexperience.pl/puchar-zimy-09-01-2021r/), którzy z wypiekami na twarzy pokonywali kolejne kilometry przygotowanej przez nas trasy.

Liczymy, że i tym razem Tor Kielce wypełni się amatorami czterech kółek, zwłaszcza że na zwycięzcę Pucharu czekają cenne nagrody: co-drive z Kajetanem Kajetanowiczem, trening z Wojtkiem Chuchałą czy vouchery na zakup opon od Pirelli Polska!

Uczestnicy mają do wyboru trzy klasy:

  • Klasyfikacja generalna
  • Samochód seryjny (brak klatki, seryjne opony, aktualne badania techniczne)
  • GRUZ NA ZIMĘ (wartość rynkowa samochodu nie przekraczająca 5.000 PLN, brak klatki, rocznik do 2006).

Puchar Zimy to doskonała okazja, by miło spędzić czas w towarzystwie ludzi, w których żyłach płynie benzyna! 🙂 #zostanwsamochodzie i pokaż, na co Cię stać! 😊

Startujemy o godz. 8:00 i jeździmy do zachodu słońca.

Koszt udziału w 2-godzinnej sesji: 300 zł
Zapisy poprzez nasz kalendarz szkoleń: https://drivingacademy.pl/kalendarz-szkolen

mailowo: biuro@sjs.pl

telefonicznie: 664 128 812

lub na miejscu😊

Regulamin imprezy:

https://drivingexperience.pl/regulamin-pucharu-zimy-2021/

Do zobaczenia na torze!

  • Puchar zimy - plakat
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej