...

Z przyjemnością informujemy, iż nasza ekipa weźmie udział w tegorocznym Forum Branży Eventowej, które odbędzie się już 18 stycznia w Warszawie!?

To największe wydarzenie tego typu w Polsce, w którym uczestniczą agencje eventowe, marketingowe i PR, agencje incentive travel i inni organizatorzy z branży MICE.

Misją FBE jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. Forum rokrocznie bazuje na praktycznych potrzebach event managerów oraz informuje o najnowszych trendach w branży. To świetna okazja, by wymienić doświadczenia, nawiązać relację, ale przede wszystkim poznać najciekawszą ofertę eventową, wszak eventy to kluczowy element działań wizerunkowych i sprzedażowych wielu firm, dlatego ich rola w integrowaniu i motywowaniu zespołów jest szczególnie istotna.

❗️Jeśli chcecie poznać naszą ofertę z supersamochodami w roli głównej, dowiedzieć się, jak zorganizować niezapomniany event pełen emocji i sprawdzić, co możemy razem zrobić, odwiedźcie nas na stoisku nr 76❗️ Będziemy do Waszej dyspozycji wraz z naszym McLarenem ? przez cały czas trwania FBE.

Do zobaczenia! ?
Więcej informacji o FBE:
https://forumbranzyeventowej.pl/