Zapraszamy na finał Pucharu Zimy!

Podmenu

Zapraszamy na finał Pucharu Zimy!

SJS Driving Experience zaprasza na FINAŁ PUCHARU ZIMY! 🙂

Już 6 marca (sobota) 2021r. po raz kolejny widzimy się na Torze Kielce, by wspólnie odmrażać motoryzacyjne emocje!!! Koniecznie wpiszcie ten termin do kalendarza, bo czeka nas pasjonujący dzień!

Zapraszamy na trzeci (i ostatni) etap PUCHARU ZIMY!!! W naszej imprezie może wziąć udział każdy kierowca, bez względu na wiek, umiejętności czy rodzaj samochodu, dlatego nie wahajcie się i dołączcie do nas już dziś!

Podczas styczniowych i lutowych zmagań przyjechało do nas wielu fanów dobrej jazdy i mocnych wrażeń, którzy z wypiekami na twarzy pokonywali kolejne kilometry przygotowanych przez nas tras.

Liczymy, że i tym razem Tor Kielce wypełni się amatorami czterech kółek, zwłaszcza że na zwycięzcę Pucharu czekają cenne nagrody: co-drive z Kajetanem Kajetanowiczem, trening z Wojtkiem Chuchałą czy vouchery na zakup opon od Pirelli Polska!

Uczestnicy mają do wyboru trzy klasy:

Klasyfikacja generalna

Samochód seryjny (brak klatki, seryjne opony, aktualne badania techniczne)

GRUZ NA ZIMĘ (wartość rynkowa samochodu do 5.000 PLN, brak klatki, rocznik do 2006).

Puchar Zimy to doskonała okazja, by miło spędzić czas w towarzystwie ludzi, w których żyłach płynie benzyna! 🙂 #zostanwsamochodzie i pokaż, na co Cię stać! 😊

Startujemy o godz. 8:00 i jeździmy do zachodu słońca.

Koszt udziału w 2-godzinnej sesji: 300 zł

Zapisy poprzez nasz kalendarz szkoleń: https://drivingacademy.pl/kalendarz-szkolen

mailowo: biuro@sjs.pl

telefonicznie: 664 128 812

lub na miejscu😊

Regulamin Pucharu Zimy:

https://drivingexperience.pl/regulamin-pucharu-zimy-2021/

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej