Stoisko na targach Poznań Motor Show

Podmenu

Stoisko na targach Poznań Motor Show

Driving Experience to nie tylko eventy i imprezy motoryzacyjne dla firm. To także wynajem samochodów sportowych na targi, jako nośnik reklam i różnego rodzaju działania niekonwencjonalne. Im bardziej pomysł jest niespotykany, tym chętniej się w niego angażujemy!

Tym razem zdecydowaliśmy się wspólnie z portalem Moto.pl przygotować stoisko na Poznań Motor Show. Według danych organizatora odwiedziło je dokładnie 133.108 zwiedzających. Stoisko które współtworzyliśmy było jednym z najczęściej fotografowanych dzięki połączeniu pięknych modelek z pięcioma niepowtarzalnymi maszynami z naszego parku. Prezentowaliśmy tam Lamborghini Huracan, Ferrari 458 Italia, Porsche 911 Martini Racing, Mercedes-AMG GT S oraz KTM X-Bow. Zapewniło nam to sporą oglądalność nie tylko w sieci. Długie kadry z stały się tłem do informacji targowych prezentowanych na antenie telewizji śniadaniowych TVN oraz TVP. Ze względu na datę (1 kwietnia), wspólnie z TVP przygotowaliśmy prima aprilisowy żart z naszym KTM’em – latającym samochodem przyszłości.

Chciałbyś wykorzystać taki potencjał w przyszłości i wynająć od nas samochody sportowe jako magnes na swoje targi, stoisko, imprezę firmową lub inny jeszcze ciekawszy projekt? Zapraszamy do współpracy pgmyrek@sjs.pl.

wynajem-samochodów-sportowych-na-targi (4) wynajem-samochodów-sportowych-na-targi (1) wynajem-samochodów-sportowych-na-targi (2) wynajem-samochodów-sportowych-na-targi (3)

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej