Trening przed Pucharem Zimy

Podmenu

Trening przed Pucharem Zimy

Na początku przyszłego roku wszystkich fanów mocnych wrażeń i SJS Driving Experience czeka nie lada gratka! Planujemy dla Was wyjątkową imprezę – PUCHAR ZIMY – dzięki której zima nabierze rumieńców. 🏆🌬❄ Obiecujemy rozgrzać Was do granic możliwości! 🏁🚗
Zanim jednak oficjalnie wystartujemy z tematem, zapraszamy Was na przedimprezowy trening!!!
Już 5 XII spotykamy się na Torze Kielce, gdzie w atmosferze przepełnionej pozytywnymi emocjami, pod okiem certyfikowanych instruktorów, będzie można w bezpiecznych warunkach sprawdzić swoje motoryzacyjne możliwości, poprawić wyniki, zasięgnąć wiedzy od fachowców. To szansa, której nie można zmarnować!
Sesje treningowe, jakie odbędą się tego dnia mają otwarty charakter – każdy może wziąć w nich udział, bez względu na wiek, rodzaj samochodu czy posiadane umiejętności.
ROZKŁAD JAZDY:
I sesja: 8:30-10:30
II sesja: 10:30-12:30
III sesja: 13:00-15:00
Kończymy przed zachodem słońca.
Koszt udziału w sesji: 300 zł.
Więcej informacji o PUCHARZE ZIMY niebawem, tymczasem już dziś możemy Wam zdradzić, że czekają Was wielkie emocje i atrakcyjne nagrody! 😉
NIE ZWLEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej