...

Ośrodek szkoleniowy SJS Warszawa zlokalizowany przy ulicy Sylwestra Kaliskiego 57 na warszawskim Bemowie to działające nadal lotnisko Warszawa-Babice, wykorzystywane m.in. do celów wojskowych.

Ze względu na swoje walory (bliskość centrum Stolicy oraz dogodny dojazd drogą ekspresową S8) zostało przez nas zaadoptowane do potrzeb prowadzenia szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy i jest najnowszą lokalizacją na mapie obiektów naszych szkoleniowych. Obiekt szkoleniowy SJS Warszawa-Bemowo obejmuje swoją powierzchnią aż 50000 m², a dzięki temu na jego obszarze możliwe jest wykonywanie najtrudniejszych manewrów i ćwiczeń w komfortowych i w pełni bezpiecznych dla kierowców warunkach. Istotny jest fakt, że nawierzchnie ośrodka zostały wyposażone w poziome oznakowanie oraz wirtualne zielone pobocza, a także wiele innych elementów.

Szukasz czegoś wyjątkowego? Jazda Porsche 911 jest właśnie takim przeżyciem. Zwłaszcza, że posiadany przez nas model to jeden z limitowanych zaledwie do 80 szt. na całym świecie modeli Carrera S Martini Racing Edition! Ultraszybka skrzynia biegów przenosi moc 400 KM wyłącznie na tylne koła co sprawia, że jazda Porsche 911 może być wyjątkowym prezentem dla każdego fana motoryzacji.

Samochód ten jest dostępny zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i dla firm do realizacji eventów motoryzacyjnych (np. wyjazdy integracyjne dla firm), szkoleń, do wynajmu na targi czy jako nośnik reklamy.

Wykup Voucher na jazdę tym samochodem już dzisiaj!

Zobacz więcej obiektów

MOTOPARK UŁĘŻ
SJS WARSZAWA-BEMOWO
TOR SILESIA RING
Wszystkie obiekty