Testy prasowe Audi RS dla Auto Motor i Sport

Podmenu

Testy prasowe Audi RS dla Auto Motor i Sport

Czy widzieliście już najnowszy Auto Motor i Sport? W tym kultowym magazynie motoryzacyjnym sporo miejsca poświęcone zostało testowi wszystkich sportowych modeli AUDI z rodziny RS, jaki przeprowadzony został na Torze Kielce, przy współudziale Janusza Dudka – instruktora Driving Experience.

Na co dzień realizujemy szkolenia oraz imprezy dla firm nastawione na emocje oraz fun z jazdy. Często jednak w Driving Experience, mamy również okazję dawać przyjemność w inny niż agencyjny czy eventowy sposób. To także i dla nas przyjemność oraz wyróżnienie, że mogliśmy na Torze Kielce gościć oraz wspierać dziennikarzy z tak szanowanego tytułu. 

test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0008 test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0005 test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0004 test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0003 test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0001 test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0013 test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0012 test-jazda-audi-RS-tor-kielce_0009

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej