Szkolenie sportowe dla właścicieli Mustangów, 05.02.2022r.

Podmenu

Szkolenie sportowe dla właścicieli Mustangów, 05.02.2022r.

Szkolenia dla właścicieli Mustangów mają u nas długą tradycję.

Zaczęliśmy je organizować – jako pierwsi w Polsce – kilka ładnych lat temu. Widząc, jak szybko na naszym rodzimym gruncie rośnie grono fanów i użytkowników tej właśnie legendarnej marki samochodów postanowiliśmy uruchomić dla nich specjalny program, który miał rozwijać ich umiejętności za kółkiem, począwszy od I stopnia czyli doskonalenia techniki jazdy, a skończywszy na zaawansowanych szkoleniach sportowych.

Nie przypuszczaliśmy, że nasza oferta dla „Mustangowiczów” spotka się z tak wielkim zainteresowaniem! 😊 Przez ten czas odbyło się u nas ponad 40 dedykowanych szkoleń tego typu. Przeszkoliliśmy setki kierowców, którzy wraz z nami zwiększali swoją świadomość za kółkiem, aby jeszcze bardziej cieszyć się z jazdy Mustangiem! 😎 

W minioną sobotę (05.02.2022r.) treningiem jazdy sportowej rozpoczęliśmy w SJS Driving Experience kolejny już sezon! Tym razem pogoda była naszym sprzymierzeńcem; śnieg, lód i mokry asfalt to fantastyczna mieszanka nawierzchni do tego typu treningu. Nasi goście mieli nie lada frajdę!

Do końca 2022 roku zaplanowaliśmy kilkanaście zajęć na Torze Kielce, w trakcie których będzie można podnieść swoje kwalifikacje, zaczerpnąć wiedzy od naszych wykwalifikowanych instruktorów i po prostu zgłębić możliwości pony car’ów! 😊

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych zajęć za zaufanie i zaangażowanie!

Do zobaczenia niebawem! 🙂

***

Posiadasz taki właśnie samochód? Masz potrzebę poznać jego możliwości a zarazem poszerzyć swoje horyzonty w zakresie jazdy? Nie może Cię zabraknąć na naszych zajęciach!

biuro@sjs.pl

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej