...

W najbliższą sobotę (28 stycznia) w wielickiej Mediatece odbędzie się spotkanie z wybitnym kierowcą rajdowym, Kajetanem Kajetanowiczem! To gratka dla wszystkich fanów rajdów samochodowych!

“Dla mnie będzie to z pewnością motywacyjne spotkanie. Rozmowy z moimi fanami zawsze dawały mi dodatkową energię, szczególnie teraz, gdy przed pełnym wyzwań sezonem WRC moje „baterie” muszą być dobrze naładowane. Dla naszych kibiców będzie to, mam nadzieję, spotkanie pełne wrażeń. Wraz z całym zespołem przygotowaliśmy wiele atrakcji: będą moje samochody rajdowe, będziemy malować „malucha”, czyli Fiata 126p, będzie oczywiście czas na autografy i wspólne zdjęcia. Odpowiem też na pytania, nawet te trudne. Do zobaczenia wkrótce! Nie mogę się już doczekać!” zapowiada Kajto.

Spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny i komentator Mariusz Süss. Rozmowę z rajdowym Mistrzem przeprowadzą Beata Bublewicz, działaczka społeczna, córka Mariana Bublewicza oraz dziennikarz motorsportowy, Wojciech Majewski. Przewidziano także czas na pytania od publiczności.

W strefie ORLEN Rally Team, do której zespół Kajetana Kajetanowicza oraz organizatorzy zapraszają od godziny 15:00, eksponowane będą samochody rajdowe Subaru Impreza, którymi rajdowy Mistrz trenuje obecnie do startów w Mistrzostwach Świata WRC. Wśród nich także egzemplarz, którym ustronianin trzykrotnie z rzędu zdobywał tytuł Rajdowego Mistrza Polski.

Data: 28 stycznia 2023, sobota

Miejsce: Wieliczka, Kino Wielicka Mediateka, plac prof. Mieczysława Skulimowskiego 3

Serdecznie zapraszamy!