SJS Warszawa – Nowy ośrodek na mapie naszych obiektów

Podmenu

SJS Warszawa – Nowy ośrodek na mapie naszych obiektów

Rozwój Grupy SJS, w której w skład wchodzi Driving Experience to dla nas kwestia najważniejsza, ponieważ chcemy spełniać oczekiwania naszych Klientów i realizować nowe projekty, szkolenia oraz eventy motoryzacyjne. Tym milej nam poinformować, że włączyliśmy do mapy naszych obiektów nowy ośrodek – SJS Warszawa! Jest to obiekt zlokalizowany na warszawskim Bemowie, przy ul. Kaliskiego 57 w granicach lotniska Warszawa-Babice. Położony blisko drogi ekspresowej S8 posiada profesjonalne zaplecze do prowadzenia pełnej palety szkoleń doskonalenia techniki jazdy, imprez motoryzacyjnych oraz jazd z samochodami sportowymi.

Lokalizacja w centralnej części Polski i dogodna komunikacja innych miast z Warszawą to bez wątpienia kluczowe atuty SJS Warszawa. Wierzymy, że dzięki temu nasi Klienci będą mogli bez problemu dotrzeć do Stolicy, aby wziąć udział w organizowanych przez nas szkoleniach i eventach motoryzacyjnych.

Kogo chcemy zaprosić na obiekt SJS Warszawa?

Zakres zajęć organizowanych na obiekcie SJS Warszawa obejmuje:

Więcej informacji o SJS Warszawa znajdą Państwo TUTAJ.

Zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do KONTAKTU.

  • SJS Warszawa 01
  • SJS Warszawa 02
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej