Sezon 2017 – Nowe samochody w Driving Experience!

Podmenu

Sezon 2017 – Nowe samochody w Driving Experience!

W sezonie 2017 do floty Driving Experience dołączyły nowe samochody sportowe jakie oddajemy do jazdy po torze wyścigowym naszym klientom. Do Driving Experience dołączyły aż trzy nowe modele:

Zrealizowane zostały już pierwsze jazdy po Torze Wyścigowym Kielce. Każdy z tych samochodów na swój sposób jest wyjątkowy i budzi emocje nie tylko u samego kierowcy ale i osób obserwujących ich dynamiczne przejazdy. Samochody dostępne są zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych jak i do realizacji eventów motoryzacyjnych dla firm, szkoleń, do wynajmu na targi czy jako nośnik reklamy.

A 45  to kompaktowy samochód o prawdziwej duszy wyścigowej! Już na pierwszy rzut oka budzi emocje,a jego donośny dźwięk nie pozostawia złudzeń co do jego przeznaczenia.

Mustang GT Samochód ten już samym wyglądem kusi swoją mocą, budzi respekt, a wydobywający się ze sportowego wydechu basowy pomruk powoduje ciarki zarówno u kierowcy jak i pasażera. Idealny prezent dla dziewczyny!

Ford Focus RS będący w stajni Driving Experience jest w kultowym, niebieskim kolorze o wdzięcznej nazwie Nitrous blue. Wywołuje emocje zarówno wśród indywidualnych osób realizujących swoje prezenty marzeń, a także podczas organizowanych eventów motoryzacyjnych dla firm wspaniale sprawdziło się podczas swego chrztu bojowego na Torze Kielce!

Więcej o samochodach sportowych Driving Experience do jazdy po torze wyścigowym znajdziesz na naszej stronie w zakładce samochody.

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej