Sesje Treningowe z SJS – edycja specjalna z udziałem Kajetana Kajetanowicza

Podmenu

Sesje Treningowe z SJS – edycja specjalna z udziałem Kajetana Kajetanowicza

W zeszły piątek, 24.07.2020r. na Torze Kielce odbyło się specjalne wydanie Sesji Treningowych organizowanych przez SJS Driving Experience. W spotkaniu wzięli udział miłośnicy szybkiej jazdy a zarazem doskonalenia swoich umiejętności za kierownicą, bo taka też jest idea naszych zajęć: połączyć adrenalinę z bezpieczeństwem. Udowadniamy, że to duet idealny! 😊

Uczestnicy, stęsknieni motoryzacyjnych emocji i przyjemności płynącej z jazdy, mogli się u nas poczuć jak ryba w wodzie, gdyż przez cały dzień mieli okazję trenować na prawdziwym torze wyścigowym pod okiem naszych certyfikowanych instruktorów, a wśród nich samego Kajetana Kajetanowicza, który był gościem specjalnym tej niezwykłej edycji. Kajetan dołączył do nas już o godzinie 8:00 i pozostał na imprezie do samego końca, co dowodzi, że dobrze się z nami tego dnia bawił – my z nim jeszcze lepiej😊

Występując w roli eksperta, udzielał uczestnikom Sesji fachowych porad, podpowiadał, co zrobić, by jeszcze zręczniej radzić sobie za kółkiem, podkreślał rangę bezpiecznej jazdy. Wskazówki przekazane przez trzykrotnego rajdowego mistrza Europy i czterokrotnego rajdowego mistrza Polski dla wielu okazały się być wiedzą na wagę złota.

Obok swojej edukacyjnej roli Kajetan jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem i szacunkiem nie tylko jako Mistrz, ale również człowiek o ujmującej osobowości. Na nasz event z różnych miejsc w Polsce przybyli miłośnicy i fani Kajetana Kajetanowicza, zrzeszeni w #TeamKajto, którzy sprawili mu swoją obecnością miłą niespodziankę. Nasi goście na każdym kroku podkreślali, że Kajetan jest wspaniałym, pełnym sympatii i otwartości człowiekiem, który swoim uśmiechem zaraża innych i ociepla atmosferę powodując, że każdy czuje się w jego towarzystwie wyśmienicie. Tak było również w piątek. Kajetan rozdawał autografy, robił sobie zdjęcia z fanami, rozmawiał o zbliżających się rajdach, wręczał nagrody dla najszybszych uczestników, z wielką swobodą współprowadził nasz event😊

O godzinie 12:00 rozpoczęła się część specjalna imprezy, w której Kajetan Kajetanowicz realizował ekstremalne jazdy dla zwycięzców naszej licytacji, w której do wygrania był Co-drive z Mistrzem. Ta edycja Sesji Treningowych miała bowiem charytatywny charakter i poświęcona była Wacławowi Kosteckiemu, który 20 lat temu współzałożył kultową Szkołę Jazdy Subaru. Na jej bazie powstały potem pozostałe brandy tworzące SJS S.A., w tym Driving Experience.

W 2017 roku Wacek uległ tragicznemu w skutkach wypadkowi lotniczemu, z którego poważnymi konsekwencjami zmaga się do dziś. Niegdyś był człowiekiem pełnym pomysłów, rozpierała go energia, żył na pełnych obrotach, uwielbiali go kursanci i współpracownicy, bo miał charyzmę i osobowość. Wypadek totalnie zrujnował jego plany i marzenia i spowodował, że Wacek do dziś przebywa w wegetatywnym stanie. Gorąco wierzymy jednak, że wspólnymi siłami uda się przywrócić naszego kolegę do życia, bo jego brak jest dojmujący. Tam, gdzie możemy – pomagamy!

W takim też celu spotkaliśmy się w upalny lipcowy piątek na Torze Kielce. Cel – dzięki Waszej hojności – został osiągnięty!!! Pieniądze, jakie udało się nam zebrać, zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Wacka Kosteckiego.

Jednym z elementów tej szczytnej akcji był właśnie co-drive z Kajetanem Kajetanowiczem, gwiazdą światowego formatu, ale też naszym wieloletnim instruktorem, z czego jesteśmy niezmiernie dumni!

Gdy Kajetan sunął po torze naszymi sportowymi samochodami (Lamborghini Huracan LP 610-4 i Subaru WRX STi), zachwytom nie było końca. Dla takich momentów warto było tego dnia do nas dołączyć!:) Zwycięzcy licytacji, którzy zasiedli obok Kajetana na prawym fotelu nie kryli emocji. Wszak nieczęsto ma się okazję zostać przewiezionym przez tak utytułowanego Mistrza, który za kółkiem radzi sobie, jak mało kto!

Ważnym akcentem imprezy była obecność naszego partnera, Pirelli, który dla najlepszych zawodników Sesji Treningowych ufundował specjalne nagrody a mianowicie vouchery podarunkowe na zakup opon.

To był długi, emocjonujący dzień, w którym oprócz motoryzacyjnych zmagań na torze, rządziła dobra zabawa oraz miła, rodzinna atmosfera, którą jeszcze długo będziemy wspominać!

Do zobaczenia niebawem w świecie napędzanym pozytywnymi emocjami!!!

 

Sesje Treningowe z SJS to cykliczna, dedykowana każdemu kierowcy impreza, bez względu na posiadane umiejętności czy samochód. Ideą wydarzenia jest doskonalenie umiejętności za kierownicą, ale też czysto sportowe przeżycia i spora dawka adrenaliny. Bezpieczne i profesjonalnie przygotowane trasy, łączące się z wymagającym leśnym odcinkiem Toru, możliwość przetestowania własnego samochodu i specjalistyczne porady od instruktorów istniejącej na rynku 20 lat Szkoły Jazdy Subaru dopełniają obrazu imprezy.

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej