Porsche 911 Turbo S Cabrio

Podmenu

Porsche 911 Turbo S Cabrio

Marka Porsche jest uwielbiana przez rzesze fanów motoryzacji na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce. Tym milej nam informować, że we flocie samochodów Driving Experience znalazł się kolejny model koncernu, którego siedzibą jest Stuttgart-Zuffenhausen. Porsche 911 Turbo S Cabrio, bo o nim mowa to samochód, który z całą pewnością zasługuje na miano luksusowego, ale jednocześnie posiada wszystkie atuty rasowego sportowego auta.

Niemieccy inżynierowie z umiejscowionej (jak to w Posche) z tyłu, 3,8-litrowej, podwójnie doładowanej jednostki typu boxer wykrzesali aż 580 KM oraz 700 Nm momentu obrotowego! Wspomniane parametry już na przysłowiowym papierze robią nieprzeciętne wrażenie, a gdy dodać do tego 7-biegową dwusprzęgłową przekładnię PDK i napęd na wszystkie koła to bez cienia wątpliwości można nazwać Porsche 911 Turbo S Cabrio prawdziwym potworem, który w dodatku bardzo lekko „pożera” każdy kilometr toru.

Osiągi 911 Turbo S Cabrio to jedno, natomiast trzeba zaznaczyć, że samochód zarówno na wszelkich nierównościach, jak i w zakrętach prowadzi się doskonale i błyskawicznie reaguje na „polecenia” kierującego. Dlatego jeśli chcą Państwo usiąść za kierownicą legendarnej 911-tki Porsche to serdecznie zapraszamy.
Eventy motoryzacyjne w Driving Experience są do Państwa dyspozycji!

Konfiguracja napędu:

Silnik umieszczony z tyłu, napęd na wszystkie koła

Pojemność silnika:

3.8 L

Skrzynia biegów:

7-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów PDK

Moc maksymalna:

580 KM

Moment obrotowy:

700 Nm

Przyspieszenie:

3,0 sek.

Prędkość maks.:

330 km/h

Opony:

b. d.

  • 5D4_0608
  • 5D4_9728
  • 5D4_9732
  • 5D4_9740
  • 5D4_9757
  • porsche-1837322 (Copy)
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej