NISSAN GT-R Black Edition

Podmenu

NISSAN GT-R Black Edition

Jeśli kiedykolwiek pomyśleliście o samochodzie, który pod kątem osiągów na torze wyścigowym może wprawić co najmniej w zakłopotanie nawet legendarne Porsche, Lamborghini czy Ferrari? Dodatkowo jest raczej nie rzucającym się w oczy sedanem, to z pewnością przed oczami pojawił się Wam najnowszy Nissana GT-R. O ile z zewnątrz auto pozostaje niepozorne, już po zajęciu miejsca za kierownicą wiemy do czego zostało stworzone. Nie pozostawia wątpliwości ogromna ilość przycisków, wyświetlacz podający poszczególne parametry pracy samochodu oraz aktualne ustawienia zawieszenia, kontroli stabilizacji czy trybu pracy pedału gazu. Jazda Nissanem GTR z dużą prędkością przez pierwsze łuki utwierdza tylko w przekonaniu jak niesamowicie precyzyjna jest to maszyna. Stworzona wręcz do jazdy po torze wyścigowym i na czas! Serce tego potwora zapewnia aż 550 KM (o 20KM więcej niż nasz poprzedni GTR), co skutkuje spontanicznym i wręcz atomowym przyspieszeniem po każdym choćby delikatnym muśnięciu pedału gazu. Napęd na wszystkie koła, zapewnia przy tym niewiarygodną przyczepność.

Jazdy Nissanem GTR dostępne są zarówno dla Klientów firmowych (zobacz ofertę integracja dla firm) jak i indywidualnych. Jazdy GTRem rozpoczynamy od kwietnia, ale już dziś możecie zamawiać vouchery na jazdę nim na Torze Kielce. Klientów indywidualnych zapraszamy do kontaktu na biuro@sjs.pl lub telefonicznie 664 128 812

Wykup Voucher na jazdę tym samochodem już dzisiaj!

Konfiguracja napędu: Silnik umieszczony z przodu, napęd na 4 koła
Pojemność silnika: 3.8L, Twin-Turbo, 6-cylindrowy w układzie V
Skrzynia biegów: 6-biegowa zautomatyzowana
Moc maksymalna: 550 KM
Moment obrotowy: 630 Nm
Przyspieszenie: 3,2 sek.
Prędkość maks.: 315 km/h
Opony: Dunlop Sport MAXXX GT

PODARUJ BLISKIEJ OSOBIE PREZENT – JAZDA NISSANEM GTR

 • jazda-Nissan-GTR-tor-kielce_0006
 • jazda-Nissan-GTR-tor-kielce_0007
 • jazda-Nissan-GTR-tor-kielce_0009
 • jazda-Nissan-GTR-tor-kielce_0005
  Prezenty

  Prezenty motoryzacyjne

  Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

  Prezenty Driving Experience

  Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

  Zobacz więcej