Audi RS3

Podmenu

Audi RS3

Audi RS3 to król mocnych samochodów kompaktowych. Już same dane techniczne robią wrażenie. 5 cylindrów, 400 KM mocy, 480 Nm. maksymalnego momentu obrotowego, prędkość maksymalna 280 km/h, przyspieszenie do 100 km/h w czasie 4,1 sekundy.

2,5 litrowa jednostka napędowa TFSI to najmocniejszy na świecie pięciocylindrowy silnik produkowany seryjnie. Pod maską jest aż 400 KM mocy (o 33 więcej mocy niż w poprzedniku). Zastosowano tu wiele nowoczesnych rozwiązań m.in. aluminiową skrzynię korbową dzięki której silnik jest lżejszy o 26 kg. Jego maksymalny moment obrotowy (480 Nm) dostępny jest w bardzo szerokim przedziale – 1700-5850 obr./min. Audi przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,1 sekundy w towarzystwie charakterystycznego, mocnego brzmienia pięciocylindrowego silnika. Na życzenie, w tym modelu ograniczoną elektronicznie prędkość maksymalną można zwiększyć z 250 km/h do 280 km/h.

Za przeniesienie napędu odpowiada siedmiobiegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów S tronic oraz stały napęd na cztery koła quattro. Im bardziej sportowo jedzie kierowca, tym szybciej i częściej większa część momentu dociera do tylnej osi. Systemu wyboru dynamiki jazdy Audi drive select pozwala nie tylko konfigurować prace napędu, ale również zmieniać ustawienia układu kierowniczego, automatycznej skrzyni biegów, pracy silnika oraz sterować ruchomymi klapami w układzie wydechowym i sportowym zawieszeniem RS.

RS3 zapewnia niesamowite przeżycia za kierownicą. Swoją mocą, osiągami, brzmieniem i niespotykaną trakcją. Wywołuje głębokie emocje podczas organizowanych eventów motoryzacyjnych dla firm i wspaniale sprawdziło się podczas swego chrztu bojowego na Torze Kielce! Teraz kolej na Ciebie!

Konfiguracja napędu:

Silnik umieszczony z przodu, napęd na 4 koła

Pojemność silnika:

2.5L, Turbo, 5-cylindrowy

Skrzynia biegów:

6-biegowa, automatyczna

Moc maksymalna:

400 KM

Moment obrotowy:

480 Nm

Przyspieszenie:

4,1 sek.

Prędkość maks.:

280 km/h ograniczona elektronicznie

Opony:

Pirelli

  • 20180116_124303
  • 5D4_0675
  • 5D4_0679
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej