...

9 listopada Tor Kielce zamienił się w plan zdjęciowy! Wszystko to w ramach nagrań do programu „Jesteśmy dla dzieci”. Pomaganie ma prawdziwą moc, o czym mogliśmy się po raz kolejny przekonać!

 

Naszymi wyjątkowymi gośćmi byli Radek i Bruno, wspaniali, pełni motoryzacyjnej pasji chłopcy, podopieczni Fundacji POLSAT, a także brat Radka, Mateusz. Z wielką przyjemnością pomogliśmy im spełnić marzenia związane z jazdą sportowymi samochodami.

 

Na płytę toru wjechały Lamborghini, Ferrari, uwielbiany przez Radka Mustang oraz…Tesla:) Pojawił się także budzący spore zainteresowanie batmobil! Nie zabrakło wyjątkowych podarunków od naszego ambasadora – Kajetana Kajetanowicza. Kajto przekazał chłopcom na pamiątkę m.in. swoje rękawice, w których zdobywał mistrzowskie tytuły. Ponadto fantastyczne upominki ufundował nasz partner, Pirelli Polska. Dzieci były pod wrażeniem!:)

 

Wszystko to, co działo się na torze będziecie mogli zobaczyć niebawem w reportażu na antenie Telewizji Polsat. To był dzień pełen emocji i wzruszeń! Dziękujemy!