...

A gdyby tak połączyć miłość do motoryzacji i podróży? Wielkie emocje, wyjątkowe samochody, najpiękniejsze trasy, rozkosze podniebienia, spotkania z inspirującymi ludźmi…to tylko namiastka tego, co czeka Was podczas eventu w stylu EMOTION TOUR! Na taką przygodę zdecydowało się już wielu naszych gości i wciąż zgłaszają się kolejni, którzy lubią delektować się jazdą, smakować życie i świetnie się bawić!

Ostatnio zorganizowaliśmy taki event dla naszego klienta z branży chłodnictwa i klimatyzacji. Jego uczestnicy za kierownicą sportowych samochodów (Lamborghini, McLaren, Ferrari, Porsche czy Mustang) odkrywali sekrety województwa świętokrzyskiego. Przygodę rozpoczęliśmy na Torze Kielce, by następnie wyruszyć w trasę po malowniczych zakątkach regionu. Na naszej liście nie mogło zabraknąć takich atrakcji jak król Puszczy Świętokrzyskiej – Dąb Bartek, położona u stóp Łysicy Święta Katarzyna czy dworek Stefana Żeromskiego w Ciekotach.

Dodatkowych wrażeń dostarczyły złocące się na drzewach liście, które zza szyb supercar’ów cieszyły oko. Chciałoby się rzec: chwilo, trwaj! 🙂 Dziękujemy za wspólną, pełną emocji podróż!