PRESTIŻOWY EVENT MOTORYZACYJNY

Podmenu

PRESTIŻOWY EVENT MOTORYZACYJNY

W drugiej połowie lutego przeprowadziliśmy czterodniowy, zaawansowany prestiżowy event motoryzacyjny. Głównym jego motywem była ekstremalna jazda po śniegu i lodzie. Dwudziestu czterech polskich klientów zabraliśmy do słynnego miasteczka Arjeplog w Szwecji, nieopodal koła podbiegunowego! Jazdy samochodami sportowymi spod znaku Mercedes-AMG odbywały się na zamarzniętych jeziorach. Samochody na tym evencie motoryzacyjnym wyposażone były w opony z kolcami. W programie znalazło się ekstremalne szkolenie pod okiem nie tylko polskich instruktorów Driving Experience ale i niemieckich zawodników na co dzień startujących w różnych seriach wyścigowych.

Prestiżowy event i impreza

Zagraniczne imprezy i eventy motoryzacyjne stają się co raz bardziej pożądane nie tylko dla firm. To także świetna oferta dla osób indywidualnych. Szukając czegoś nietypowego, a zarazem na najwyższym możliwym poziomie co raz częściej zabieramy naszych Klietnów na zagraniczne tory czy imprezy motoryzacyjne. Takie jak właśnie ta na zamarzniętych jeziorach. Tego typu impreza motoryzacyjna to nie tylko jazda sportowymi samochodami, drifting po lodzie czy trening sportowej jazdy samochodem. To także cała, niesamowita otoczka bycia w centrum testowym samochodów sportowych niemal wszystkich producentów samochodów. Wrażenia obcowania z naturą, spotkanie w Hotelu-Iglo, czy jazdy sportowymi skuterami śnieżnymi w ich naturalnym środowisku.

Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja Prestiżowy event Szwecja

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej