Pirelli

Marka Pirelli już od przeszło 110 lat jest ikoną technologii i doskonałości. Jest synonimem najwyższej jakości oraz efektywności, a przy tym swoją dominującą pozycję utrzymuje jako największy dostawca opon w klasie Ultra High Performance do samochodów sportowych oraz luksusowych.

Obecność Pirelli w motorsporcie rozpoczęła się w 1907 roku. Już wtedy firma wierzyła, że doświadczenie zdobyte na tej arenie jest korzystne dla jej działalności badawczo-rozwojowej.

Jednym z ówczesnych przykładów pełnego zaangażowania w motorsport jest rola wyłącznego dostawcy opon do królowej motorsportu – Formuły 1.

Na polskim rynku Pirelli od lat wspiera między innymi naszego wieloletniego instruktora – Kajetana Kajetanowicza, który już trzykrotnie zdobył tytuł Rajdowego Mistrza Europy.

Cieszymy się, że Pirelli swoim doświadczeniem wspiera również Driving Experience, które dysponuje największą w Polsce  tak zróżnicowaną flotą super sportowych samochodów.

www.pirelli.com

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej