Instruktorzy

Podmenu

Kadra instruktorska to największa obok doświadczenia i własnej floty samochodów sportowych siła SJS Driving Experience. W skład zespołu wchodzą zarówno czołowi zawodnicy, jak choćby obecny w teamie od 2006 r. Kajetan Kajetanowicz (czterokrotny Rajdowy Samochodowy Mistrz Polski oraz dwukrotny Mistrz Europy). Ponadto zespół instruktorów tworzą trenerzy sportu samochodowego m.in. Mistrz Polski i Europy w klasie ERC 2 Wojtek Chuchała, Mistrz Polski w klasyfikacji 2WD (samochody napędzane na jedną oś) oraz w klasie 4 Jacek Spentany, czy Mistrz Polski w ratownictwie i pomocy przedmedycznej Jacek Hoffman.

Pracujemy wyłącznie z pieczołowicie dobranymi, pasującymi do zespołu, zawodowymi Instruktorami. Ich zaawansowany program ciągłych, wewnętrznych szkoleń, już od pierwszych dni pracy stał się wyznacznikiem nowej jakości w eventach motoryzacyjnych w Polsce! Jego skuteczność potwierdzają nasi Klienci na pierwszym miejscu stawiając to, jaką potrafimy budować niepowtarzalną atmosferę na torze, a także liczne zaproszenia poszczególnych Instruktorów do projektów medialnych.

O jakości w zespole świadczyć może także grupa oficjalnych certyfikowanych przez fabrykę Mercedes-AMG, międzynarodowych Instruktorów tej sportowej marki Premium!

Instruktorzy SJS Driving Experience

WOJTEK CHUCHAŁA

JACEK SPENTANY

IRENEUSZ DANCEWICZ

PAWEŁ JÓZEFOWSKI

DARIUSZ KĘPA

PRZEMYSŁAW KORCZYŃSKI

         PIOTR ZEGARMISTRZ

RAFAŁ ZYGAN

MAREK BAFIA

OLAF JEZIORSKI

   
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej