Instruktorzy

Podmenu

To największa obok doświadczenia i własnej floty samochodów sportowych siła Driving Experience. W skład zespołu wchodzą zarówno czołowi zawodnicy, jak choćby obecny w teamie od 2006 r. Kajetan Kajetanowicz (czterokrotny Rajdowy Samochodowy Mistrz Polski oraz dwukrotny Mistrz Europy), trenerzy sportu samochodowego, Mistrz Polski i Europy w klasie ERC 2 Wojtek Chuchała czy Mistrz Polski w ratownictwie i pomocy przedmedycznej Jacek Hoffman.

Pracujemy wyłącznie z pieczołowicie dobranymi, pasującymi do zespołu, zawodowymi Instruktorami. Ich zaawansowany program ciągłych, wewnętrznych szkoleń, już od pierwszych dni pracy stał się wyznacznikiem nowej jakości w eventach motoryzacyjnych w Polsce! Jego skuteczność potwierdzają nasi Klienci na pierwszym miejscu stawiając to, jaką potrafimy budować niepowtarzalną atmosferę na torze, a także liczne zaproszenia poszczególnych Instruktorów do projektów medialnych.

O jakości w zespole świadczyć może także grupa oficjalnych certyfikowanych przez fabrykę Mercedes-AMG, międzynarodowych Instruktorów tej sportowej marki Premium!

Instruktorzy Driving Experience

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej