Nasza flota wzbogaciła się o…..?

Podmenu

Nasza flota wzbogaciła się o…..?

Driving Experience od kilku dni wzmocniło flotę o dwa kolejne samochody sportowe, które oddajemy do jazdy po torze wyścigowym naszym klientom.

Przedstawiamy!

BMW M2 oraz  Porsche 911 Turbo S

Jesteś fanem niemieckiej motoryzacji? jeśli tak to dla Ciebie dobra informacja, która z pewnością wywoła na Twojej twarzy uśmiech!

Pod maską najnowszego dziecka BMW, które znalazło się w nasze flocie kryje się 3-litrowy, 370-konny silnik o momencie obrotowym wynoszącym 465 Nm, dzięki któremu M2 rozpędza się do setki w zaledwie 4,5 sekundy. Potężny silnik w zestawieniu z klasycznym dla BMW tylnym napędem powoduje, że M2 na torze zamienia się w prawdziwą bestię, która z każdym pokonanym okrążeniem dostarcza kierowcy coraz mocniejszych wrażeń.

 

Marka Porsche jest uwielbiana przez rzesze fanów motoryzacji na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce. Tym milej nam informować, że we flocie samochodów Driving Experience znalazł się kolejny model koncernu, którego siedzibą jest Stuttgart-Zuffenhausen. Porsche 911 Turbo S Cabrio, bo o nim mowa to samochód, który z całą pewnością zasługuje na miano luksusowego, ale jednocześnie posiada wszystkie atuty rasowego sportowego auta. Osiągi 911 Turbo S Cabrio to jedno, natomiast trzeba zaznaczyć, że samochód zarówno na wszelkich nierównościach, jak i w zakrętach prowadzi się doskonale i błyskawicznie reaguje na „polecenia” kierującego.

 

Eventy motoryzacyjne w Driving Experience są do Państwa dyspozycji!

Pierwsze jazdy po Torze Wyścigowym Kielce potwierdziły nasze oczekiwania aby polecić każdy z tych samochodów do organizacji eventów motoryzacyjnych jak i BMW M2 do jazd indywidualnych.

Więcej o samochodach sportowych Driving Experience do jazdy po torze wyścigowym znajdziesz na naszej stronie w zakładce samochody.

 • 5D4_9740
 • BMW M2 - 02
 • 5D4_0608
 • m2
  Prezenty

  Prezenty motoryzacyjne

  Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

  Prezenty Driving Experience

  Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

  Zobacz więcej