...

Wczoraj gościliśmy na evencie motoryzacyjnym Speed Games 2022, który odbył się na Torze Modlin. Sportowe samochody i wielkie emocje przyciągnęły wielu influencerów i celebrytów takich jak Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki, Wiktoria Gąsiewska, Wojciech Gola, Natalia Janoszek, Karolina Gilon, Fit Lovers czy Magdalena Pieczonka.

Uczestnicy imprezy mieli okazję podziwiać nasze dwa supercar’y: McLarena 570GT i Ferrari 458 Italia. Mogli również odbyć przejazdy u boku naszego instruktora, co wywołało prawdziwy entuzjazm! Kolejka do McLarena nie miała końca.

Naszym gościem były wczoraj m.in. Karolina Gilon i Agnieszka Kaczorowska-Pela, która po przejażdżce McLarenem wygrała finałową rywalizację na torze w kategorii pań! Agnieszce gratulujemy pierwszorzędnego wyniku i podziwiamy jej sportowego ducha! Brawo, Aga!

Event zorganizowany przez Kubę Przygońskiego i TikToka odbył się już po raz czwarty. Speed Games to motoryzacyjne show, w którym udział biorą znane gwiazdy i topowi influencerzy, startujący w różnych konkurencjach motoryzacyjnych.