...

14 kwietnia spotkaliśmy się na Torze Kielce z ekipą taneczną z Hulaj Space, z którą nagraliśmy wspólny klip, łącząc emocje taneczne z emocjami płynącymi z jazdy sportowymi samochodami. Co z tego wyszło?

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w miejscu, w którym do Twojej dyspozycji jest kilkanaście budzących zachwyt supersamochodów: McLaren, Lamborghini, Ferrari, Porsche, Mustang, Mercedes-AMG, rajdowe Subaru Impreza i wiele innych

Wsiadasz do jednego z nich, zapinasz pasy, mocno trzymasz kierownicę i dosłownie w trzy sekundy osiągasz prędkość 100 km/h… Słyszysz ten niesamowity dźwięk wydobywający się spod maski silnika? Czujesz tę wolność i spełnienie?

Wiosna i nadchodzące lato to idealny czas na to, by z całą mocą realizować marzenia, korzystać z życia, przeżywać radość i dzielić się nią z najbliższymi. Zabierz więc ze sobą rodzinę, przyjaciół czy znajomych i wpadnij do nas na tor wyścigowy, by sprawdzić się w roli kierowcy supercar’ów pod czujnym okiem naszego instruktora! Dziękujemy Z Production i Hulaj Space za fantastyczne emocje, które zostawili u nas na torze podczas nagrywania klipu ❤ To była superpodukcja na miarę Dancing with the cars!