LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow 2019

Podmenu

LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow 2019

W dniach 16-18 sierpnia w Trójmieście, a ściślej w Gdyni odbywała się absolutnie wyjątkowe wydarzenie – mowa naturalnie o LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow 2019. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy w nim uczestniczyć, wraz z naszym partnerem – firmą LOTOS, która jednocześnie jest sponsorem tytularnym odbywającej się od kilku lat imprezy.

Rozliczne atrakcje przygotowane przez organizatorów malowały uśmiechy i podziw na twarzach osób w każdym wieku. W tym rok podczas LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow 2019 można było zobaczyć, tak na niebie, jak i płycie lotniska aż aż dwieście różnych maszyn, min. ukraiński myśliwiec Su-27, szwedzki Viggen oraz słynną Iskrę TS-11.

Ponadto podczas LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow 2019 odbył się nietuzinkowy pojedynek: samolot Iskra vs samochód Lamborghini Huracan. Za sterami Iskry zasiadł Tadeusz Zaworski, a Lamborghini prowadził utytułowany kierowca rajdowy i instruktor Driving Expierience Kajetan Kajetanowicz. Podczas tej niecodziennej rywalizacji, która finalnie zakończyła się remisem samochód pędził z prędkością ponad 320 km/! 

Serdecznie dziękujemy organizatorom LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow 2019, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tego wspaniałego wydarzenia, a wszystkich którzy chcieliby poznać możliwości 610-konnego Lamborghini zapraszamy na tor i jazdę za kierownicą Lamborghini Huracan.  

  • Aerobaltic 01
  • Aerobaltic 02
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej