...

Kajetan Kajetanowicz przygotowuje się do startu w sezonie 2023, testując swoją Skodę Fabię Rally2 Evo w okolicach Ustronia.

Szybkie drogi, wysokie bandy śnieżne i opony z kolcami – to połączenie, które uwielbia każdy kierowca oraz kibic rajdowy. Szczególnie było to widać podczas zakończonego w miniony weekend Rajdu Szwecji, w którym średnie prędkości na odcinkach przekraczały 120 km/h! Choć na starcie w kategorii WRC 2 zabrakło Kajetana Kajetanowicza, czterokrotny mistrz Polski i tak postanowił odbyć trening w zimowych warunkach.

Zimowe testy miały też ważny wymiar symboliczny. Na samochodzie Polaka widniał napis „Every second matters”, czyli „Każda sekunda ma znaczenie”. To nawiązanie do tragicznego trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii oraz gest solidarności z tymi, którzy ucierpieli w tym tragicznym zdarzeniu, a także z ratownikami, którzy dalej walczą z czasem, wydobywając spod gruzów żywych ludzi.

Już wkrótce Kajto po raz kolejny zasiądzie za kierownicą rajdówki podczas testów. Wtedy też poinformuje o swoich planach na sezon 2023.

Jak zawsze będziemy na bieżąco informować o wynikach naszego instruktora??