Nowe samochody w Driving Experience

Podmenu

Nowe samochody w Driving Experience

W Driving Experience w sezonie 2016 zainaugurowały nasze nowe samochody sportowe jakie oddajemy do jazdy po torze wyścigowym naszym klientom. Do floty Driving Experience dołączyły właśnie aż trzy nowe modele:

Za nami już pierwsze jazdy po Torze Wyścigowym Kielce. Każdy z tych samochodów na swój sposób jest wyjątkowy i budzi emocje nie tylko u samego kierowcy ale i osób obserwujących ich dynamiczne przejazdy. Wszystko to sprawia, że doskonale nadają się one zarówno na prezent dla chłopaka, fana motoryzacji czy też do organizacji firmowej imprezy motoryzacyjnej.

Lamborghini Huracan zastąpuje od tego sezonu będące z nami niemal 9 lat, popularne Lamborghini Gallardo. Już wiemy, że jazdy po torze naszym nowym Lamborghini Huracan dają jeszcze więcej adrenaliny, emocji i przeżyć motoryzacyjncych dla nie tylko dla pasjonatów! Dżwięk jego silnika, a raczej jego ryk wręcz zniewala każdego!

Porsche 911 to już klasyka. Czy może być zatem coś jeszcze lepszego, szybszego i budzącego jeszcze więcej emocji z jazdy po torze za kierownicą Porsche 911? Tak, jazda jego limitowaną do jedynie 80 sztuk na całym świecie modelem Martini Racing Edition!

Nissan GTR, pogromaca większości samochodów sportowych w jeździe po torze. Doczekał się on  także pewnych modyfikacji. Doczekał się także swojego następcy w Driving Experience. Prezentujemy zatem jeszcze nowszego, jeszcze mocniejszego i jeszcze bardziej emocjonującego podczas eventów motoryzacyjnych dla firm czy prezentów motoryzacyjnych za kierownicą Nissana GTR Black Edition. Zastąpił on naszego dotychczasowego białego Nissana GTR.

Więcej o samochodach sportowych Driving Experience do jazdy po torze wyścigowym znajdziesz na naszej stronie.

Fot. Patryk Ptak i Michał Pawłowski

 

Jazda-Nissan-GTR-Tor-Kielce (3) Jazda-Nissan-GTR-Tor-Kielce (2)   Jazda-Lamborghini-Huracan-Tor-Kielce (2) Jazda-Lamborghini-Huracan-Tor-Kielce (3) Jazda-Lamborghini-Huracan-Tor-Kielce (4)  

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej