SJS Driving Experience: KTM X-Bow (240 KM)

Podmenu

Jesteście gotowi poczuć na własnej skórze, jak czuje się kierowca F1 podczas pokonywania kolejnych okrążeń toru wyścigowego?

Motoprezent w postaci przejazdu samochodem KTM X-Bow, wyprodukowanym przez kultowego producenta motocykli, ucieszy każdego fana motoryzacji! Ten wyjątkowy samochód zbudowano bowiem tylko w jednym celu – aby zapewnić kierowcom nieograniczoną radość z jazdy i poczucie niczym nieskrępowanej wolności.

KTM X-Bow opracowany został przez projektantów bolidów Formuły 1, dlatego jego nadwozie wykonane jest z lekkich włókien węglowych. Tuż za fotelem kierowcy ukryty jest mocny silnik, który – w zestawieniu z niewielką masą pojazdu oraz napędem na tylne koła – zapewni niecodziennie przeżycia.

Sprawdźcie sami, jak wiele adrenaliny potrafi dostarczyć jazda prawdziwie sportową, bezkompromisową maszyną, pozbawioną jakichkolwiek systemów elektronicznych!

https://sklep.sjs.pl/pl/c/KTM-X-Bow/15

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej