„Przystanek Betlejem” w SJS Driving Experience

Podmenu

Jakiś czas temu zwróciła się do nas Fundacja Mleko i Miód z prośbą o nagranie na torze filmu pokazującego możliwości szybkiego samochodu. Wszystko po to, by sprawić radość podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy „Przystanek Betlejem”, który działa już prawie 25 lat i niesie pomoc osobom z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, a przy okazji zachęcić do wspierania ośrodka, bo potrzeb jest wiele.

Cykl filmów, w których wychowankowie Domu przekraczają granice i pokazują, że życie – mimo wszystko – pełne jest niespodzianek to najlepsza forma dotarcia do szerszej publiczności.

Bardzo nam miło, że mogliśmy wziąć udział w tej akcji i udostępnić nasze 400-konne Porsche 911 Carrera S Martini Oli, Krystianowi i Piotrowi. Byliśmy świadkami ich wielkich emocji i również dla nas to była wzruszająca chwila! Zresztą sami zobaczcie!

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej