Event Retro Emotion Tour

Podmenu

Event Retro Emotion Tour

Uwielbiamy, gdy stali klienci, co roku wracają do nas aby zrealizować kolejne imprezy motoryzacyjne dla swoich klientów. Co zaproponować uczestnikom, którzy widzieli już bardzo dużo i brali już udział w wielu eventach? W Driving Experience lubimy takie wyzwania! Kochamy imprezy motoryzacyjne.

Tym razem spośród pomysłów wybór padł na emotion tour samochodami w stylu retro. Jest to forma aktywnie spędzonego czasu z motoryzacją w tle. Zapewniliśmy dwie grupy samochodów, w dwóch różnych stylach: „zachodnie klasyki” oraz „w klimacie PRL”. Trasa imprezy biegła malowniczymi drogami okolic Krakowa. Każdy z uczestników miał okazję do jazdy każdym samochodem.

W tego typu imprezach dla firm najbardziej dla nas liczy się klimat oraz emocje uczestników. Pieczołowicie dobraliśmy samochody do poszczególnych grup, aby każdy z samochodów do jazdy przynosił odmienne wrażenia. Uczestnicy mogli nawet przeczytać lokalną gazetę z epoki mówiącą o Driving Expreince. 😉

Jak myślicie? Który z nich przyniósł najwięcej emocji i uśmiechu? Lider mógł być tylko jeden! Ale rozmowy na ten temat toczyły się jeszcze długo po zakończeniu imprezy. 🙂

Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (1) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (2) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (7) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (6) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (5) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (4) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (3) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (8) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (9) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (10) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (11) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (12) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (16) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (15) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (14) Eventy-dla-firm-jazdy-samochodami-retro (13)

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej