...

Event MOTORYZACYJNY jako przepis na budowanie trwałych relacji biznesowych na przyszłość.🔋💪

📖📈 Case study: event firmowy zorganizowany razem z SJS Driving Academy dla wieloletniego klienta firmy Dahua Technology Poland.

🏁 SJS Driving Experience: Skąd wziął się pomysł na event motoryzacyjny, jaki problem/potrzeba były motywatorem do takiej realizacji?

📹 Olga Dmochowska Dahua Technology Poland: Jesteśmy wiodącym producentem w branży bezpieczeństwa, specjalizującym się w produkcji zaawansowanych urządzeń monitoringu. Co roku organizujemy konferencyjne wydarzenia dla naszych System Integratorów oraz Dystrybutorów. W 2021 roku, postanowiliśmy odrobinę odejść od tej formuły, postawiliśmy na emocje oraz wspólne przeżycia. Ponieważ nasz rynek, zdominowany jest przez mężczyzn, oczywistym dla nas był wybór tego typu realizacji.

🏁 SJS Driving Experience: Jak wyglądała praca nad przygotowaniem scenariusza?

📹 Olga Dmochowska: Zależało nam na tym, aby połączyć najnowsze technologie oferowane przez naszą firmę nie rezygnując jednocześnie z atrakcyjności modułów, które zostały zaproponowane przez pracownika SJS. I tak oto na przestrzeni 3 realizacji, zmienialiśmy i dostosowaliśmy do siebie oraz naszych klientów scenariusz. Każda impreza wyglądała inaczej, choć każda była tak samo ekscytująca. Z każdej wyszliśmy mądrzejsi i uzbrojeni w nowe doświadczenia. Ponadto, najważniejsze dla nas przy tworzeniu scenariusza była możliwość ścisłej współpracy, aktywne zarządzanie pomysłami, oraz zrozumienie naszych potrzeb.

🏁 SJS Driving Experience: Wybór firmy do realizacji – czym się kierowaliście, dlaczego my?

📹 Olga Dmochowska: Tak najzupełniej szczerze, nasze oczy skierowaliśmy na SJS, zupełnie przypadkiem – otrzymaliśmy od nich email, z ofertą współpracy. Po późniejszym kontakcie, ogromny profesjonalizm i zaangażowanie zespołu SJS zainspirowały nas do stworzenia całego scenariusza. Ten jedyny e-mail był iskrą, która rozpaliła lawinę pomysłów, licznych rozmów i wspólnie wypracowanych planów.

🏁 SJS Driving Experience: Realizacja na torze – atmosfera, współpraca.

📹 Olga Dmochowska: Naszym jedynym stresem podczas każdej z realizacji, była pogoda. Wiedzieliśmy jednak, że o resztę nie musimy się martwić. Zespół SJS składa się z pasjonatów posiadających ogromną wiedzę na temat technik jazdy, bezpieczeństwa na torze oraz zasad bezpiecznej jazdy. Mają niezwykłe doświadczenie w pracy przy takich realizacjach. Od momentu zakończenia prac nad scenariuszem, cały event jest zaplanowany co do minuty, a każdy członek zespołu dokładnie zna swoje zadania. Ten poziom profesjonalizmu zawsze robi ogromne wrażenie, a my czujemy się zaopiekowani.

🏁 SJS Driving Experience: Korzyści z realizacji eventu dla Waszej firmy.

📹 Olga Dmochowska: Dla nas największą wartością są relacje, jakie udało nam się zbudować z naszymi Partnerami. Wierzymy, że m.in wspólne przeżycia pomagają w budowaniu trwałych relacji biznesowych na przyszłość.

Dziękujemy ❤️