Event dla właścicieli Porsche

Podmenu

Event dla właścicieli Porsche

 

Przez dziesięciolecia zmieniały się gusta oraz moda. Niezmienny jednak pozostał kształt i doskonałość linii Porsche 911, dzięki czemu ten samochód wyrasta na jeden z najbardziej rozpoznawalnych wozów świata.

Fani tej marki z pewnością postawiliby modelowi 911 pomnik w każdej części naszego globu😉

Właśnie dla właścicieli samochodów Porsche realizowaliśmy niedawno sportowy trening, którego areną był tor w Miedzianej Górze z pętlą leśną o różnicy wzniesień wynoszącej aż 59 metrów.

Szkolenie miało na celu pokazać potencjał tych fantastycznych sportowych samochodów w bezpiecznych warunkach i pod okiem certyfikowanych instruktorów.

Podczas upalnego dnia na Torze Kielce naszym gościom towarzyszyło wiele uśmiechów, w powietrzu unosiły się pozytywne emocje a nauka, którą przekazywali instruktorzy SJS Driving Experience szybko trafiała na podatny grunt! 🙂

Dzięki tym wszystkim czynnikom nasz trening spotkał się z pomyślnym odbiorem ze strony uczestników a wiedza, jaką zyskali na szkoleniu z pewnością pomoże im z jeszcze większą świadomością użytkować kultowe samochody z Zuffenhausen i odkrywać ich niebagatelne możliwości!

Już wkrótce kolejna edycja szkoleń. Do zobaczenia na torze!

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej