Event dla właścicieli Porsche na kieleckim torze

Podmenu

Event dla właścicieli Porsche na kieleckim torze

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów marki Porsche na wyjątkowy event, który odbędzie się 25 lipca 2020 roku. Impreza dedykowana jest wszystkim fanom i miłośnikom modeli z Zuffenhausen, którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie i poszerzyć zakres swoich umiejętności za kierownicą.

Zachęcając Państwa do wzięcia udziału chcemy, jednocześnie zagwarantować doskonałą zabawę pod czujnym okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorów Driving Experience. Jednym z nich będzie Mistrz Polski oraz Mistrz Europy w klasyfikacji ERC2 – Wojtek Chuchała.

Program eventu został zaplanowany tak, aby zapewnić uczestnikom sporą dawkę pozytywnych emocji płynących z prowadzenia Porsche, a także umożliwić jazdę w zróżnicowanych warunkach! Harmonogram obejmuje bardzo dużą ilość jazdy za kierownicą, zróżnicowane moduły w szeroki sposób ukazujące zalety Porsche, nie zabraknie również elementu rywalizacji w postaci jazdy na czas czy wyścigu na ćwierć mili!

EVENT DLA WŁAŚCICIELI PORSCHE

Termin: 25.07.2020 (sobota)
Czas trwania eventu: 09:00-16:30
Lokalizacja: Tor Kielce w Miedzianej Górze

KONTAKT

E-mail: biuro@sjs.pl
Telefon: +48 664 128 812

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej