Znamy trasę II rundy Pucharu Zimy!

Podmenu
Znamy trasę II rundy Pucharu Zimy!
28 stycznia 2021

Do drugiej rundy PUCHARU ZIMY zostało już naprawdę niewiele czasu. 🌬🏆
Dziś uchylimy Wam rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o trasę, bo w tej rundzie będzie ona zupełnie inna niż ta, z którą mierzyliście się w styczniu.

Przygotowana przez nas trasa wymaga od kierowcy maksymalnej koncentracji od linii startu aż po linię mety. Jest zróżnicowana pod względem trudności (technika jazdy), jak i tempa jazdy (prędkości). 🚗⏱

Zawiera sekcje typowo techniczne, których pokonanie wymagać będzie od kierowcy dobrego panowania nad autem oraz jego wyczucia. Chodzi tu przede wszystkim o prawidłowe i czyste (bez potrącenia) pokonanie ustawionych potrójnych szykan, czy też sekcje zakrętów na pętli kartingowej Toru Kielce. 

Na trasie tej znajdziecie również sekcje zdecydowanie szybsze – z mniejszą ilością ograniczeń. Te fragmenty tylko z pozoru wydają się łatwiejsze, ponieważ znacznie większa prędkość powoduje, że kierowca ma mniej czasu na naprawienie czy też skorygowanie popełnionych błędów.

Kolejny ważny aspekt trasy to różnica wzniesień pomiędzy startem a metą. Pierwsza część trasy, zlokalizowana na owalnej pętli toru i pętli kartingowej, jest płaska, natomiast jej druga, biegnąca odcinkiem leśnym część jest wyraźnie „pod górę”, co również wpływa na sposób i technikę jej pokonania. 🏔🌳🌲🚘

Nie możemy oczywiście zapomnieć o jednym z najważniejszych aspektów Pucharu Zimy, czyli o warunkach panujących na trasie. ❄❄❄ Ci, którzy uczestniczyli w pierwszej edycji Pucharu doskonale wiedzą, o co chodzi. Zmieniające się w ciągu całego dnia czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura, przyczepność, opady atmosferyczne dodatkowo ograniczają przewidywalność trasy, ale przede wszystkim utrudniają jej szybkie i bezpieczne pokonanie.

Pamiętajcie przede wszystkim o wyposażeniu swojego auta w opony zimowe!!!

Czy ta trasa okaże się sporym wyzwaniem? 🙂
Zapiszcie się już dziś i sprawdźcie swoje możliwości 6 lutego na Torze Kielce ➡ https://cutt.ly/DE-PUCHAR

  • Trasa Pucharu
tagi:
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej