Zagraliśmy z WOŚP!

Podmenu
Zagraliśmy z WOŚP!
31 stycznia 2022

Nasza ekipa wzięła wczoraj udział w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Przystąpiliśmy do akcji jak zawsze z prawdziwą przyjemnością, ponieważ całym sercem wspieramy takie zacne inicjatywy i pomagamy tam, gdzie możemy! W jedności siła i mocno wierzymy w to, że ludzi dobrej woli jest więcej! 😉 

W Krakowie na parkingu pod Centrum Handlowym M1 odbyła się fantastyczna impreza, na której spotkało się całe środowisko krakowskiego i małopolskiego motorsportu.

MotoOrkiestra, bo pod taką nazwą znany jest ten projekt, zagrała już po raz dziesiąty. Choć pogoda nie dopisała, dopisali ludzie, którzy kolejny raz udowodnili, że mają otwarte, wielkie i gorące serca! Na przybyłych czekała masa motoryzacyjnych atrakcji, w tym nasze dwa samochody: Lamborghini Huracan i kultowe Subaru Impreza STI Spec-C. 😎 

Tegoroczny finał WOŚP odbywał się pod hasłem: „Przejrzyj na oczy”. Środki zebrane podczas imprezy zostały przekazane na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołożyć swoją małą cegiełkę do wielkiego dzieła, jakim jest WOŚP!

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej