4 pomysły na wydarzenie motoryzacyjne klasy premium

Podmenu
13 grudnia 2019

Wydarzenia motoryzacyjne od lat cieszą się popularnością. Mogą przybierać rozmaite formy – happeningów, zlotów motoryzacyjnych czy pikników. Ale to nie jedyne imprezy organizowane dla fanów czterech kółek. Oferta motoryzacyjna jest naprawdę bogata. Dziś przedstawiamy pomysły na wyjątkowe wydarzenia samochodowe klasy premium.

#1 Motoryzacyjne wydarzenie klasy premium – Road Safety 

Road Safety doskonale wpisuje się w koncepcję tzw. Safety Day, czyli wydarzeń promujących bezpieczeństwo i higienę pracy. Dzień Bezpieczeństwa to znakomita alternatywa dla nudnych szkoleń z zakresu BHP. Bardziej przypomina integracyjną imprezę niż pogadankę na temat przepisów i zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem. 

Jak nietrudno się domyślić, Road Safety to eventy motoryzacyjne mające na celu promowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Stały się one niejako odpowiedzią na stały wzrost samochodów w Polsce i coraz większy ruch drogowy. Pozwalają zwiększyć kompetencje w zakresie prowadzenia samochodów, które – jak wiadomo – wiążą się z mniejszym prawdopodobieństwem udziału w wypadku, a także bycia ukaranym grzywną za naruszenie przepisów kodeksu drogowego. W ramach Road Safety organizowane są, m.in. symulatory dachowania, zderzeń czy wybuchu poduszki powietrznej. Zdarza się, że tego typu eventy rozbudowywane są dodatkowo o moduły dla rowerzystów i pieszych. Takie ,,bezpieczne” eventy są dobrze odbierane przez społeczeństwo. Oryginalna forma szkolenia wzbogacona o konkursy i ćwiczenia spowodowała, że imprezy z zakresu bezpieczeństwa coraz częściej można spotkać w kalendarzach wielu firm.

Pomysły na event motoryzacyjny klasy premium

#2 Motoryzacyjne wydarzenie klasy premium – event na torze wyścigowym 

Każdy fan czterech kółek z pewnością marzy o tym, aby zasiąść za kierownicą superszybkiego sportowego samochodu i przejechać się nim po prawdziwym torze wyścigowym. Marzenie to może zostać spełnione, dzięki firmie eventowej Driving Experience. Organizujemy imprezy motoryzacyjne z udziałem najlepszych tylnonapędówek – Porshe 911, Ferrari 458 Italia, Tesla Model 3 i wielu innych aut znanych ze świata motorsportu. 

W całej Polsce znajduje się kilkanaście torów wyścigowych, m.in. w Kielcach, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, na których coraz częściej organizuje się imprezy integracyjne lub eventy dla firm. Jeżeli odpowiednio wykorzystamy klimat takiego miejsca, profesjonalną obsługę oraz piękne samochody, stworzymy wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości. 

Można także pójść o krok dalej i zorganizować event połączony ze szkoleniem. Takie wydarzenie będzie stanowić – z jednej strony – formę nagrody dla pracowników lub klientów, za współpracę i zaufanie, jakim nas obdarzyli, a z drugiej – możliwość zyskania nowej wiedzy i umiejętności. 

#3 Motoryzacyjne wydarzenie klasy premium – off-road i cross country

Off road to kolejna forma wydarzeń motoryzacyjnych dedykowanych fanom terenowej jazdy, przygód i trudnego terenu. Jazda po bezdrożach samochodami 4×4 to okazja do tego, by przeżyć niezapomnianą przygodę i stawić czoła licznym przeszkodom na trasie. Samochody do off roadu prezentują się świetnie, a wszelkie otarcia na karoserii tylko dodają im smaczku. 

#4 Motoryzacyjne wydarzenie klasy premium – targi motoryzacyjne

Targi motoryzacyjne to wydarzenia organizowane cyklicznie w wielu miastach w Polsce, skupiające pokaźne grono miłośników motoryzacji, przedstawicieli konkretnych marek pojazdów oraz ekspertów ze świata motorsportu. Cechą charakterystyczną targów motoryzacyjnych są stoiska, na których prezentuje się najnowsze modele aut. Tego typu eventy pozwalają dotrzeć do wielu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. 

Targi motoryzacyjne są licznie odwiedzane, ponieważ miłośników motoryzacji nie brakuje i pewnie nigdy nie zabraknie. Aby jednak przyciągnąć uwagę, trzeba odpowiednio się wyróżnić – oryginalny projekt stoiska, ciekawa flota pojazdów, zadania angażujące uczestników, np. pokaz driftingu czy konkurs z nagrodami, to niezbędne elementy do tego, aby wycisnąć 200% normy z wystawiania się na targach branżowych.

Wydarzenia motoryzacyjne klasy premium z Driving Experience 

Chcesz zorganizować wydarzenie motoryzacyjne klasy premium? Zapoznaj się z bogatą ofertą firmy Driving Experience. Organizujemy niezapomniane imprezy biznesowe, incentive, korporacyjne, integracyjne w samochodowym klimacie, podczas których nasi klienci mogą poczuć emocje za kierownicą sportowych samochodów. Eventy prowadzimy na torach wyścigowych i obiektach doskonalenia jazdy w Polsce i za granicą. Wypożyczamy samochody na czas imprezy. 

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej