Tor wyścigowy: czy to dobre miejsce, by umocnić współpracę biznesową?

Podmenu
22 lutego 2018

Już dawno do lamusa odeszły czasy, kiedy hasło “impreza firmowa” było kojarzone z siedzeniem w pubie przy procentowych trunkach. Można zauważyć, że coraz więcej firm odchodzi od przestarzałego modelu myślenia o imprezach firmowych na rzecz przemyślanych eventów firmowych z jasno określonym celem. Obecnie branża eventowa jest dużo bardziej rozbudowana niż kiedyś i tym samym oferuje znacznie więcej możliwości organizacji imprez firmowych. Jedną z nich są imprezy firmowe skierowane do miłośników motoryzacji.

 

 1. Adrenalina, sportowe emocje i zdrowa rywalizacja na imprezie integracyjnej
 2. Imprezy off-road
 3. Impreza motoryzacyjna, a współpraca biznesowa
 4. Jakie korzyści dla firmy płyną z organizacji imprez firmowych?
 5. Skontaktuj się z nami

 

tor wyścigowy a współpraca biznesowa

Adrenalina, sportowe emocje i zdrowa rywalizacja na imprezie integracyjnej

Jesteś fanem motoryzacji i lubisz adrenalinę? Chcesz zaskoczyć swoich podwładnych lub partnerów biznesowych oryginalnym pomysłem na imprezę firmową? Jeśli tak, to impreza na torze wyścigowym jest właśnie dla Ciebie i Twoich gości. Imprezy motoryzacyjne to kompleksowe wydarzenia sportowe przeprowadzane na profesjonalnych torach wyścigowych lub w unikatowych lokalizacjach, podczas których każdy ma okazję zasiąść w fotelu sportowego samochodu i poczuć się niczym kierowca rajdowy. Dreszczyk emocji i spora dawka adrenaliny sprawi, że impreza na długo pozostanie w pamięci naszych gości. Decydując się na tego typu event, warto postawić na pomoc profesjonalnych firm eventowych, które zajmą się organizacją i kompleksową obsługą zabawy.

Firma Driving Experience zajmuje się organizowaniem eventów dla firm i wyjazdów integracyjnych dla pracowników na najlepszych torach wyścigowych w Polsce i poza granicami kraju. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy z najlepszymi instruktorami, którzy zawodowo związani są ze sportem motoryzacyjnym m.in. Kajetanem Kajetanowiczem, Krzysztofem Hołowczycem i Wojciechem Chuchałą. W swoim doświadczonym zespole posiadamy także mistrza Polski w ratownictwie i pomocy przedmedycznej – Jacka Hoffmana.

Dla uczestników udostępniamy najwyższej klasy sportowe samochody, którymi można zmierzyć się na specjalnie przygotowanych torach. Dla osób, które nie mają prawa jazdy, proponujemy zasiąść na prawym fotelu wraz z instruktorem. Gwarantujemy profesjonalne zabezpieczenie toru, szkolenia z zawodowymi instruktorami, pełne wyposażenie i zabezpieczenie uczestników, w tym zabezpieczenie medyczne. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy wiedzą, że integracja równa się z działaniem, więź z klientem opiera się na zaufaniu, a indywidualne i nieszablonowe podejście to szansa na wyróżnienie się z tłumu.

Imprezy off-road

Jesteś fanem samochodów terenowych? W tym wypadku najlepszą propozycją będzie event off road. Zmagania poza drogą, znane jako angielskie off road, to okazja do wypróbowania swoich sił podczas jazdy samochodami terenowymi 4×4 po nieutwardzonych drogach. Imprezy typu off-road mają charakter przepraw przez różnego rodzaju przeszkody (rzeki, tereny błotniste, strome podjazdy, zjazdy). Dla wszystkich uczestników wypraw off-road będzie to okazja do jazdy większymi samochodami i znakomita odskocznia od codziennych obowiązków.

event off road jako sposób na imprezę firmową

Impreza motoryzacyjna, a współpraca biznesowa?

Imprezy firmowe to świetna okazja do zacieśnienia współpracy z kluczowymi partnerami biznesowymi i sposób na pozyskanie nowych klientów. Firmowe imprezy to także najlepsza metoda docenienia pracowników firmy, pewnego rodzaju nagroda za dotychczasową pracę. Jeśli podczas imprezy firmowej zaproponujesz coś wyjątkowego, Twoi goście poczują się docenieni, a Ty zyskasz opinię osoby godnej zaufania, która dba o swoich podwładnych, kontrahentów i kluczowych klientów.

Impreza motoryzacyjna świetnie wpisuje się w koncepcję tzw. incentive eventu, czyli imprezy motywacyjnej organizowanej przez przedsiębiorstwo w celu zwiększenia lojalności wobec firmy. Turystyka motywacyjna to także forma nagrody za realizację określonych celów, pewnego rodzaju zachęta do dalszej współpracy.

oryginalna impreza biznesowa na torze wyścigowym

Jakie korzyści dla firmy płyną z organizacji imprez firmowych?

Pracownicy:

Partnerzy biznesowi:

Potencjalni klienci:

 • integracja zespołu i poprawa komunikacji pomiędzy pracownikami
 • zacieśnienie współpracy
 • promowanie nowych produktów
 • wzrost lojalności wobec firmy
 • nawiązanie nowych kontaktów biznesowych
 • dotarcie do nowej grupy klientów
 • lepsza identyfikacja z firmą
 • utrwalanie pozytywnego wizerunku firmy
 • rozgłos i lepsza znajomość oferty firmy przez potencjalnych klientów

Skontaktuj się z nami

Wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat możliwości związanych z organizacją imprez motoryzacyjnych zapraszamy do kontaktu z nami. Jako firma eventowa Driving Experience działamy już wiele lat i chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej