Tor wyścigowy Silesia Ring

Podmenu
10 września 2016

Tor wyścigowy Silesia Ring zlokalizowany na Opolszczyźnie w Kamieniu Śląskim w bardzo bliskim sąsiedztwie autostrady A4.

Tor wyścigowy Silesia Ring jest najnowszym torem wyścigowym w Polsce, nitka o długości 3,6 km, kilka różnych konfiguracji i minimalna szerokość wynosząca 12 metrów. Silesia Ring to obiekt stworzony z myślą o organizacji wydarzeń motoryzacyjnych oraz eventów korporacyjnych.

Imprezy organizowane na torze przez Driving Experience

We wrześniu 2016 roku Driving Experience przygotowała na Torze wyścigowym Silesia Ring imprezę firmową – event pełen adrenaliny. Obejmowała ona treningi jazdy sportowej i zawody na otwartym torze, jazdę treningową Subaru Imprezą STI, jazdy sportowe bolidem KTM X-Bow, Lamborghini Huracan, Nissan GT-R czy Porsche 911 Carrera S Martini Racing Edition.

Grupa około 25 osób zmagała się w różnych konkurencjach za kierownicą wielu samochodów sportowych. Każdy z uczestników pokonywał kolejne okrążenia pętli Toru wyścigowego Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.

Lokalizacja Toru Silesia Ring

Organizacja eventów motoryzacyjnych na Torze Silesia

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie organizacji imprez motoryzacyjnych na torach wyścigowych- skontaktuj się z Driving Experience.

  • driving_experience-141
  • driving_experience-159
  • Mitsubishi Lancer EVO IX
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej