Tor samochodowy Moto Park Ułęż

Podmenu
25 kwietnia 2016

Niedaleko Warszawy znajduje się obiekt doskonale znany wszystkim miłośnikom motoryzacji. Tor Ułęż pozwala na testowanie szybkich samochodów sportowych i szlifowanie własnych umiejętności jazdy w trudnych warunkach.

O Torze Ułęż

Moto Park Ułęż, nazywany po prostu Torem Ułęż, został zorganizowany na byłym lotnisku szkoleniowym. To duży, otwarty teren idealny do realizacji motoryzacyjnych imprez firmowych, treningu i rywalizacji w wyścigach samochodowych oraz motocyklowych. Wytyczono na nim  różne trasy z których jedną o długości 2500 metrów.

Obiekt ten jest kwalifikowanym Ośrodkiem Doskonalenia Technik Jazdy. Zarządzająca nim firma – Moto Park Ułęż ma kompetencje do prowadzenia ośrodku jazdy w zakresie kategorii: A, B, BE, C, CE, D, DE.

Tor Ułęż dysponuje bazą szkoleniową, tj. płytami poślizgowymi, centrum szkoleniowym oraz zapleczem gastronomicznym. Obejmuje swoim zakresem tor szkoleniowy, tor do jazdy off-road oraz przygotowany na płytach lotniska tor wyścigowy dla motocykli.

Charakterystyka Toru Ułęż

Tor Ułęż w pasie głównym liczy sobie 1500 m długości i 30 m szerokości. Pas boczny jest tak samo długi, ale ma o połowę mniejszą szerokość. Tor oferuje 3 płyty poślizgowe oraz płytę slalomową o dowolnej konfiguracji, o wymiarach 500 metrów na 60 metrów. Boczne drogi dojazdowe prowadzące do Toru Ułęż mają łączną długość ponad 3 km.

Przeznaczenie toru

Na terenie Toru Ułęż organizowane są różne eventy motoryzacyjne, do których zalicza się amatorskie wyścigi samochodowe i motocyklowe, pokazy ekstremalnej jazdy samochodem, imprezy firmowe i biznesowe, a także szkolenia z techniki jazdy. Uczestnicy imprez motoryzacyjnych na Torze Ułęż mogą spróbować swoich sił za kierownicą luksusowych, sportowych samochodów o mocnych silnikach. Ponadto, Tor Ułęż niejednokrotnie gościł już realizacje filmowe i telewizyjne oraz służył jako baza szkoleniowa. 

Firma Driving Experience wynajmowała Tor Ułęż dla organizacji ekstremalnych eventów dla firm. Były to imprezy, które na długo zapadają w pamięć, zarówno uczestników, jak i instruktorów. W ramach eventu można było wziąć udział w dużej ilości jazd różnymi samochodami, z najwyższej, sportowej półki. Lotnisko w Ułężu, na którym zorganizowano Tor Ułęż stało się miejscem wielu atrakcji dla klientów biznesowych. W programie imprezy znalazły się dynamiczne próby szybkościowe, w których uczestnicy zasiedli za kierownicą m.in. Ferrari California czy Mercedes – AMG oraz Nissan GT-R. Wszystkie trzy samochody łącznie liczą sobie ponad 1500 KM pod maskami. Adrenalina wyzwoliła się w ogromnych ilościach w uczestnikach, którzy mocno wciskali pedał gazu oraz brali udział w szkoleniach driftingu. Mogli także pojeździć po specjalnie przygotowanej trasie off-road za kierownicą Hummera.

Poza tym, Driving Experience przygotowało imprezę w Moto Parku Ułęż, polegającą na rywalizacji klientów na evencie motoryzacyjnym. Na płycie Toru Ułęż uczestnicy spotkania otrzymali do dyspozycji dużą przestrzeń do szybkiej jazdy i próbowali bić rekordy prędkości, zasiadając za kierownicą Maserati dostępnego we flocie samochodowej Driving Experience. Oprócz tego, mogli przejechać się Subaru Impreza czy Mitsubishi Lancer oraz w terenie Porsche Cayenne Turbo. Na zakończenie imprezy uczestnikom zaoferowano ekstremalne przejazdy na fotelu pasażera treningową Subaru Impreza STi. Za kierownicą zasiadał każdorazowo zawodowy instruktor i kierowca rajdowy.

Lokalizacja Toru Ułęż

Tor Ułęż zlokalizowany jest w odległości około 100 km od Warszawy, 56 km od Lublina i 50 km od Kazimierza Dolnego.

Organizacja eventów motoryzacyjnych na Torze Ułęż

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie organizacji imprez motoryzacyjnych na torach wyścigowych – skontaktuj się z Driving Experience.

 • FOT-46
 • FOT-99
 • FOT-112
 • FOT-57
  Prezenty

  Prezenty motoryzacyjne

  Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

  Prezenty Driving Experience

  Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

  Zobacz więcej