Tor Łódź (Stryków)

Podmenu
8 września 2016

Tor Łódź

Otwarcie Ośrodka Doskonalenia Jazdy „Tor Łódź” w Strykowie było wielkim wydarzeniem, bardzo ważnym dla wszystkich fanów motoryzacji z tego regionu. To jedyny taki obiekt w województwie łódzkim, który składa się z odcinka asfaltowego o długości około 1,5 km oraz szerokości w granicach 8-12 m, płyty stanowiącej wycinek pierścienia oraz dwóch płyt poślizgowych prostokątnych  o wymiarach 7 na 70 metrów. Dotychczas w całym województwie łódzkim nie istniał obiekt, który pozwalałby na świadczenie usług w szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i szlifowania technik jazdy oraz na organizację prestiżowych imprez motoryzacyjnych.

tor łódź

Wymiary Toru Łódź

TOR ŁÓDŹ jest przeznaczony do szkoleń bezpiecznej jazdy dla kierowców samochodów osobowych i motocykli.

 • Długość – 1,5 km.
 • Nawierzchnia – asfalt.
 • Szerokości – 8-12 m.
 • Zakręty – 17 (11 lewych, 6 prawych).
 • Różnica poziomów – 6,5 metra.
 • Ilość łączników – 4.
 • Najwyższy punkt – 202,5 m n.p.m.
 • Najniższy punkt – 196,00 m n.p.m.

Tor Łódź wyposażony jest w nowoczesny system pomiaru czasu z podziałem na 3 sektory. Użytkownicy Toru Łódź- kierowcy samochodów osobowych, motocykli lub gokartów, otrzymują transpondery, które wysyłają podczas jazdy na torze automatycznie sygnały do centralnego komputera. Wyświetla on wyniki na dużym ekranie na zewnątrz i na monitorach wewnątrz budynku oraz w aplikacji mobilnej, co pozwala na konfrontowanie ze sobą rezultatów różnych kierowców i śledzenie postępów przy pokonywaniu wyznaczonej trasy.

Tor Łódź – lokalizacja

Tor Łódź (Stryków) – przeznaczenie toru

TOR ŁÓDŹ przeznaczony jest do jazdy dla kierowców różnych pojazdów mechanicznych – samochodów osobowych, motocykli i gokartów. Jest to jednocześnie tor samochodowy, jak i tor motocyklowy i tor dla gokartów. Można tu organizować wyścigi, jak i wszelkiego rodzaju spotkania i imprezy sportowe, dla osób prywatnych i klientów firmowych. Na tym obiekcie swoje eventy motoryzacyjne organizuje Driving Experience oraz Szkoła Jazdy Subaru. Nasi Klienci mogą przetestować na Torze Łódź wyjątkowe samochody, m.in. Porsche 911, Lamborghini Huracan, Ferrari, Nissana GT-R czy Ford Mustang GT.

Doświadczeni instruktorzy Driving Experience zapewnią ogrom atrakcji dla każdego, kto będzie chciał brać udział w emocjonującej przejażdżce samochodami rajdowymi i sportowymi, po świetnie przygotowanym do tego celu torze.

Tor Łódź – organizacja eventów motoryzacyjnych

Jeśli szukasz specjalistów w dziedzinie organizacji imprez motoryzacyjnych na Torze Łódź – skontaktuj się z Driving Experience.

 • Tor Łódź
 • DSC_2807
 • DSC_3100
 • Ford Mustang GT
  Prezenty

  Prezenty motoryzacyjne

  Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

  Prezenty Driving Experience

  Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

  Zobacz więcej